Sosyal Medya

Zaman Çizelgesi Artık Mobil

Kısa bir süre önce kullanıcılara sunulan timeline özelliği artık mobil. Facebook blog sitesinde yer alan bilgiye göre web üzerinde kullanılabilir hale gelmesinin yanısıra aynı zamanda Android ve m.facebook.com da kullanılmaya başladı.

Kısa bir süre önce kullanıcılara sunulan timeline özelliği artık mobil. Facebook blog sitesinde yer alan bilgiye göre web üzerinde kullanılabilir hale gelmesinin yanısıra  aynı zamanda Android ve m.facebook.com da kullanılmaya başladı.

Mobil zaman çizelgesi kapak fotografı ile başlayarak, aşağı kaydırma ile doğduğunuz güne kadar olan fotograf ve paylaşımlarınıza erişebilecek. Fotoğraf albümü ve diğer mesajları yatay swipeable ile zaman çizelgesinden ayrılmadan hızlı bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Mobil zaman çizelgesi, m.facebook.com ve Android için Facebook (sürüm 1.8.1)  dokunmatik cihazlarda artık  kullanılabilir durumda.

Yazar Hakkında

Halil Çevik

Bilişim sektörüyle yakından ilgileniyor. Sosyal Medya'dan kopamıyor. Mezun olduktan sonra hastanede internet sıkıntısı çeken hastalarına 3G modem dağıtma, onlara Facebook ve Twitter üzerinden ilaç saati hatırlatmak gibi düşünceleri var.