Twitter

Yazdığı Tweetler Başına Dert Oldu

Başbakan Antonis Samaras’ın almış olduğu karar doğrultusunda Ahayia ND Milletvekili Nikos Nikolopoulos ND Partisi Parlamento Grubu’ndan  ihraç edildi.

Nikolopoulos’un twitterde attığı ve hükümet ile Başbakan’ın troyka ile yeniden pazarlık konusunda izlediği stratejiyi eleştirdiği mesajı yüzünden partinin Parlamento Grubu’ndan ihraç edildiği ifade edildi.

Nikoloupolos twitterde attığı mesajda “Stratejik çıkmaz aşikar. Yeniden pazarlık bayrağı “bir rüyaydı” ve biz o rüyayı unuttu. Nefes nefese kalan halk ne beklemeli? Troyka’nın hoşgörüsünü mü yoksa cezasını mı?” ifadelerini kullandı.

ND Partisi Ahayia milletvekili bir diğer twittinde ise “Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek resesyon. Ülkemiz ardı ardına en çok resesyonda bulunan dünyadaki tek ülke! Memleket artık bunu kaldıramıyor” ifadelerine yer verdi.

ND Başkanı ve Başbakan Antonis Samaras’ın ayrıca partinin Deontoloji Komisyonu Başkanı Yannis Tragakis’e gönderdiği belgede Nikos Nikolopoulos’un ND Partisi üyeliğinden de tamamen çıkartılmasını talep etti.

azinlikca.com

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.