YouTube

YouTube, Snoop Dogg’la 360° ”SnoopaVision” Özelliğini Yayınladı

YouTube, Snoop Dogg’la 360° ”SnoopaVision” özelliğini yayınladı. 360° video gösterim özelliği, henüz beta aşamasında olmasına rağmen, kullanıcılarını fazlasıyla heyecanlandırdı. YouTube’ a gelen 360°  özelliği ile video platformundaki videolar artık her açıdan izlenebilir olacak. 

Snoop Dogg, Grammy ödülüne aday gösterilen rap şarkıcısı, albüm yapımcısı ve oyuncu özellikleriyle hayran kitlesini büyülemeyi başaran bir isim. YouTube ile yaptığı iş birliği sonucu ortaya çıkan ”SnoopaVision”  özelliği sevenlerini bir hayli şaşırttı. Ancak sadece sevenlerini değil; sıradan bir YouTube kullanıcısı dahi ”SnoopaVision” özelliğinin getirdiği 360° video izleme olanağının sunulması nedeniyle dikkatini çekmeyi başardı.

SnoopaVision özelliğini kullanmak oldukça basit. Şuan beta yani deneme aşamasında olan bu özellik, sadece Snoop Dogg‘un simgesinin yer aldığı videolar için kullanılabilir. SnoopaVision‘ı aktif hale getirmek için video gösterimin sağ alt köşesindeki Snoop Dogg simgesini aramanız gerekir. Açmış olduğunuz videoda aradığınız simge varsa, videoyu  360° izleme imkanına sahipsiniz demektir.

360° keyifli izlenimler için teşekkürler YouTube& Snoop Dogg 🙂

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author