Sosyal Medya

Yerli Video İzleme Motoru : DSMN

DSMN yerli bir video arama motoru. DSMN üzerinden arattığınız kelimeyle ilgili alakalı bütün videolar taranıyor ve içerinden kullanıcının araması en muhtemel sonuçlar kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcı daha sonra istediği videoyu seçip oynatmaya başlıyor.

DSMN yerli bir video arama motoru. DSMN üzerinden arattığınız kelimeyle ilgili alakalı bütün videolar taranıyor ve içerinden kullanıcının araması en muhtemel sonuçlar kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcı daha sonra istediği videoyu seçip oynatmaya başlıyor.

DSMN farklı bir konsepte sahip. Oynattığınız videolar belirli aralıklarla açılmış noktalara sahip. DSMN üzerinden video arama yapmak istediğiniz zaman sol taraftan ilgili videoları aratabiliyorsunuz. Sağ tarafta ise videoyu durduracak,devam ettirecek ve ses ayarlarını yapabileceğiniz fonksiyonlar mevcut. Videonun ortasından fırlayan reklamlardan bıktıysanız , kendi dilinizde hizmet veren bir video arama motorunu denemek isterseniz ve sadeliği seviyorsanız DSMN size video izlemek için herşeyi sunuyor. DSMN birçok yerde arama yaptığı için birçok siteye bakmak yerinde sadece DSMN üzerinden birçok videoya ulaşabilirsiniz.

DSMN: http://dsmn.net

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen