Bloglar

Yerli Blog Servisi Letto Blog

Wordpress altyapısını kullanarak blog hizmeti veren Letto Blog Blogger ve Wordpress.com’dan farklı olaran 150 adet ücretsiz tema desteği sunuyor.

WordPress altyapısını kullanarak blog hizmeti veren Letto Blog Blogger ve WordPress.com’dan farklı olaran 150 adet ücretsiz tema desteği sunuyor.

WordPress kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir sistem. WordPress ile micro blog, e-ticaret sitesi, portföy, landing sayfası v.b. birçok şeyi yapabiliyorsunuz. Letto Blog sayesinde tüm bu işlemleri yaparken extra birşeye ihtiyacınız olduğunda yüzlerce internet sayfası arasında kaybolmak yerine size ait yönetim paneli üzerinden ihtiyacınız olan eğitim videolarını izleyebilir ve önerilen eklentileri görebilirsiniz. Eğer isterseniz ticket sistemi sayesinde ticket açabilirsiniz.

Birçok sistemin mobile uyumlu olduğu günümüzde Letto Blog uzaktan yayma protokollerini etkinleştirerek  WordPress.com uygulamalarıyla blogunuzun akıllı telefonlarla istediğiniz her yerden yönetebilmeniz sağlamış.

Blog servisi veren blogger, wordpress.com ve Tumblr’den farkı ne, neden Letto Blog kullanmalıyım diye düşünüyorsanız aşağıdaki tabloya göz atmanızda fayda var.

Letto Blog üzerinden arzu ederseniz Pro hesaba da sahip olabilirsiniz. Pro hesap sayesinde size özel eklenti ve temalara ulaşabilirsiniz. Yerli bir girişim olan Letto Blog’a başarılar dileriz.  http://lettoblog.com

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen