Sektörel Haberler

Yenilikçi Tasarım Harikası: Galaxy 8

 

Her geçen gün teknolojik ürünler de değişim gösteriyor. Yenilenen teknik özellikler, beraberinde tasarımda da farklılıklar getiriyor. En yeni ürünlerden bir tanesi olan Samsung Galaxy S8, ele alınır alınmaz farkını hissettiriyor. Birçok özelliği ile benzerleri arasından sıyrılan üstün performanslı telefon, başta pil ömrü olmak üzere her konuda benzersizliği sayesinde asla yarı yolda bırakmıyor.

Üstün performanslı Galaxy S8, ekran çözünürlüğü sayesinde gerçekçi bir izleme deneyimi yaşatıyor. Sahip olduğu gerçekçilik, VR gözlükle daha da artırılıyor. Kolayca medya depolayabilen belleği, başka telefona aktarım yaparken de sorun yaşatmıyor.

Bu kadar yenilikçi olan telefonun karmaşıklıktan uzak kullanıcı dostu yapısı ise çokça beğeni topluyor. Üstün özellikli olmasına rağmen kolay kullanılabilir olması, ürünün fark yaratan özellikleri arasında yer alıyor.

Pürüzsüz Ekran Deneyimi

Ele rahatça sığabilen Galaxy S8, ilk olarak “home” tuşuyla farkını hissettiriyor. Alışılagelmişten farklı olarak

ekranın altına entegre edilen “home” tuşu, yalnızca ihtiyaç duyulduğunda kullanılıyor. Bu yönüyle hem yenilikçi hem de farklı bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca, geniş ekranlı olmasına rağmen kavrayış açısından ergonomi sunması da cihazın hoşa giden özellikleri arasında yer alıyor. Gelişmiş özelliklere sahip entegre ekran, hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bir görünüme sahiptir.

 

 

Birçok İşe Aynı Anda Yetişin
Farkıyla şaşırtan telefon, iki işi aynı anda yapmaya imkân tanıyor. Bu sayede film izlerken mesaj yazabiliyor ya da sosyal medyada gezinebiliyorsunuz. Bu sayede işleriniz bölünmüyor ve zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

 

Anıları Ölümsüzleştirmenin Benzersiz Yolu

Kuşkusuz yeni telefonlarda aranan en önemli özelliklerden bir tanesi de iyileştirilmiş kameraya sahip olmasıdır. Samsung Galaxy S8, 12 megapiksellik çözünürlüğü ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca, ön kameranın 8 megapiksel olması, kaliteli selfie’ler çekmenizi sağlıyor. İstediğiniz her ortamda ışık seviyesi ne olursa olsun kaliteli görüntüler elde edebiliyorsunuz. Ayrı olarak satılabilen aksesuarları ise ürünün özelliklerinden daha verimli şekilde faydalanmanızı sağlıyor.

Sizi Sizden Çok Koruyor

Yenilenmiş güvenlik özelliklerine sahip S8, güvenliği had safhada sağlıyor. Tuş kilidinin başkaları tarafından açılmasını imkânsız kılıyor. Bu sayede telefonunuzu sizden başka kimse kullanamıyor. Birçok yönden çağını yakalayan modernlikteki Samsung Galaxy S8, MediaMarkt’da uygun fiyatlarla satılıyor. Müşteri memnuniyetini esas alan mağazanın aynı zamanda online satışı da bulunuyor. Siz de ince, zarif ve kullanışlı bir akıllı telefon sahibi olmak isterseniz Galaxy S8, tam da size göre bir cihaz olacaktır.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author