Girişimcilik İnternet

XINT Online Alışveriş Sitesi Yenilendi

Dünya trendlerini yakından takip eden, rahatlığı ve şıklığı çarpıcı detaylarla buluşturan Xint koleksiyonu, yenilenen online alışveriş sitesi ile bir tık yakınınızda. Xint’in kadın ve erkekler için kategorilere böldüğü, online alışveriş sitesinde, üst giyimden alt giyime, ayakkabıdan aksesuara kadar aradığınız her şeye hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Ürünlerin yaşamla uyum içinde olması, rahatını seven ve tarzı olan herkes için markayı vazgeçilmez yapıyor. XINT Koleksiyonunda gerçek hayattan seçilen temalar, marka ruhunun yansıtılmasın da önemli rol oynuyor. Çağdaş ve hızlı şehirlerin yaşam tarzına uygun kıyafetleriyle hemen benimsenen XINT, şıklığı, rahatlığı ve kaliteyi birleştirerek çağdaş kentli stilin altını çiziyor. XINT koleksiyonu, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekip tarafından hazırlanıyor.

Ayrıca yenilenen alışveriş sitemize özel ikinci ürüne %50 indirim fırsatları ve sürpriz kampanyalar www.xint.com.tr de sizleri bekliyor. Keyifli alışverişler dileriz.

Yazar Hakkında