Uygulamalar

Web Whatsapp Kulllanıyor Musunuz?

Whatsapp, dünya çapında bir milyarı aşan kullanıcı sayısına ulaştı. Ücretsiz mobil uygulama olarak iletişim hayatımızı kolaylaştıran whatsapp, sohbet etmenin yanı sıra birbirinden farklı dosya paylaşımını gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bildiğiniz üzere bahsi geçen paylaşım dosyaları; fotoğraf, video, ses, konum ve kişi bilgilerinin yanı sıra web linklerini de içermektedir. Whatsapp, kısa bir süre önce sürpriz yaparak emojilerini renklerdirerek kullanıcıların beğenisini alarak gerçek anlamıyla gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Peki ya whatsaap hakkında bilmediğiniz bir yenilik olabilir mi? Sıkı bir uygulama takipçisi olabilirsiniz; ancak gözünüzden kaçan bir ayrıntı her zaman muhtemeldir. Üstelik bu uygulama her gün defalarca kullandığınız bir uygulama ile ilgili olabilir. Öyleyse soruyoruz, web whatsapp kullanıyor musunuz?

Web Whatsapp İle Tanışın

Whatsapp artık sadece mobil bir uygulama değil. Artık whatsapp masaüstü bilgisayarınızdan iletişim kurabileceğiniz bir uygulamaya dönüştü. Web whatsapp ile tanışın kullanıcı kolaylığını yaşayın.

web-whatsapp

Web Whatsapp Nasıl Kurulur?

Web Whatsapp’ ı kullanmak için yapmanız gereken şey, mobil uygulamanızdan web whatsapp’ı açık konuma getirmek, masaüstünüzden web whatsapp ‘ ı açmak ve çıkan QR kodunu telefonunuza okutmak. Kurulumu oldukça kolay olan web whatsapp’ tan dilerseniz bildirimlerinizi açık konuma getirerek masaüstünden görüntülenmesini de sağlayabilirsiniz. Masaüstü işlerinizi yaparken kişisel iletişiminizi de gerçekleştirebileceğiniz harika bir yenilik olduğunu deneyimlerimizle söyleyebiliriz.

İyi günlerde kullanınız. 🙂

Kaynak: Whatsapp

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author