Sosyal Medya

voiice.me ile Sesli Twitleyin

Twitter büyüdükçe Twitter’ı destekleyen uygulamaların sayısı gittikçe artıyor. Bunlardan bir tanesi de @ademilter ve @fkadev tarafından geliştirilmekte olan voiice.me projesi.

Twitter büyüdükçe Twitter’ı destekleyen uygulamaların sayısı gittikçe artıyor. Bunlardan bir tanesi de @ademilter ve @fkadev tarafından geliştirilmekte olan voiice.me projesi. Projenin sloganı da “more social”. Daha önce benzer bir uygulama olan TwitMic’i Sosyal Sosyal’de duyurmuştuk. Henüz test aşamasında olan voiice.me projenin ekran görüntüleri projenin kullanışlı ve sade bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.

Şu anda aktif olmayan projede gördüğümüz kadarıyla mic yardımıyla kaydedip twitlediğimiz sesli twitleri bir başka twittr kullanıcısına cevap vererek gönderebilir, tekrar dinleyebilir, download edebilir ve beğenebiliriz.Ayrıca proje mesaj gönderme imkanıda sağlıyor.

Daha önce Twitter 3. parti birçok uygulamayı satın alıp bünyesine katmıştı. voiice.me mobil uygulamalarıyla birlikte büyür ve dünya çapında birçok kullanıcıya erişebilirse başarı yakalayabilir. Proje yayına geçer geçmez son gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Web projelerinizi bize göndermeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen