Sektörel Haberler Teknoloji

Uzaya Çıkan Lenovo ThinkPad Artık Daha Esnek

Dünyanın uzaya çıkan ilk dizüstü bilgisayarı Lenovo ThinkPad en çok tercih edilen bilgisayarlar arasında yerini alıyor. ThinkPad artık yoga esnekliğine sahip, -20 derece soğuğa, 60 derece sıcağa dayanabilen ThinkPad Yoga, kullanıcıya daha esnek ve eğlenceli bir kullanım imkanı sunuyor.

Darbeye dayanıklı Gorilla Glass ekranı 360° döndürülebilen ThinkPad Yoga ayrıca 4 farklı kullanım seçeneği ile kullanıcıya rahat kullanım konforu sağlıyor. Dilerseniz tablet şekline girebiliyor ve akıllı kalemi ile hızlı ve ayrıntılı çalışmalar yapabiliyorsunuz. Magnezyum alaşımlı kasasının üzerinden araba geçse dahi sağlamlığını koruyan ThinkPad Yoga, şık tasarımı ve ergonomik kullanımıyla da dikkat çekiyor.

tent3

19 mm inceliğe ve 1,58kg. ağırlığa sahip ThinkPad Yoga, ultra ince ve ultra hafif. Kullanıcı için taşıma ve kullanım rahatlığı açısından her şey düşünülmüş. 8 saat pil ömrü ve 30 gün uyku modunda kalabilme özelliğine sahip. Tablet modunda iken, tuşlarını saklayacak şekilde kilitlenebilen klavyesi ile kullanım rahatlığı sunarken, güçlü hoparlörleri ve Dolby Home Theater kalitesi ile ses kalitesini zirvelerde yaşayacaksınız.

Yazar Hakkında