Teknoloji

uTorrent

En fazla çok tercih edilen torrent programlarından biri olan  uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize ceap veriyor.

uTorrent Özellikler:

Protokol Şifreleme: uTorrent protokol şifrelemeyi desteklemektedir. Tüm modlar gelen şifreli bağlantıları kabul eder ve şifreleme 2 yönlüdür.

RSS Haber Akışları:  µTorrent, hem haber akışlarının görüntülenmesini hem de RSS haber akışlarından otomatik olarak torrent indirilmesini destekliyor.

Akış: Videoları kesintisiz indirmelerle saniyeler içinde izleyin – beklemeniz gerekmez. Özellikle indirme işlemini başlatmadan önce dosyayı ön izleme açısından mükemmel.

Uzaktan Erişim: Torrent indirmelerini hareket halindeyken başlatın, durdurun ve takip edin. İstediğiniz Web tarayıcıdan istemcinize erişin veya Android uygulamasını indirin.

Değerlendirmeler ve Yorumlar: İndirilen torrent’lerin kalite ve güvenliğini sağlamak için topluluğun kolektif bilgilerinden yararlanın.

Özellik Gizleme: µT arayüz bölümlerini bir tıklatmayla simge durumuna getirin.

Taşınabilir Mod: µTorrent istemcinizi doğrudan bir USB anahtarından çalıştırın ve yanınızda taşıyın.

Güvenilirlik vb: µTorrent 3 ayrıca istikrar noktası ile birlikte tek kaynaklı orijinal dosyayı bulma işlemini hızlandırmak ve güvenliğini artırmak amacıyla gelişmiş Web çekirdek sağlaması içeren alt gelişmeler de sunmaktadır.

uTorrent ile nasıl dosya indirileceğini linkten öğrenebilirsiniz. uTorrent ile dosya nasıl indirilir ?

uTorrent Kurulum Videosu:

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.