Sektörel Haberler

Ukash İle Kolay Ödeme

Tüm dünyada giderek hızla yayılan ön ödemeli sistemlerden olan ukash ile sizlerde kredi kartlarınızı ve banka hesaplarınızı riske atmadan online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ukash kart sayesinde limitinizi bilerek gönül rahatlığıyla internette alışveriş yapabilir, dilerseniz de aldığınız ukash kartları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ukash satın alarak güvenilir online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ukash kart Türkiye’de henüz yasal prosedüre dahil olmamış olsa da birçok kişi online oyunlar nedeniyle ukash kartları kullanmaktadır.

card_ukashUkash kartlar nedir ve ne işe yarar diye merak edenlere kısaca anlatmak gerekirse. Ukash kartları tıpkı cep telefonları için alınan kontör kartları gibi olmaktadır. Ukash kartlarının üzerinde 19 haneli pinler bulunmaktadır. Bu pinler aracılığı ile internetteki alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ukash satın alırken Türkiye’de Euro kuru üzerinden satış yapılmaktadır. Birçok ukash satışı yapan site kendi özel kurunu kullanmaktadır. Bizim sistemimiz de sizlere en ucuz ukashı sunmak için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ukash kartlardaki pinler bir yıl boyunca geçerli olmaktadır. Eğer bu kartlar bir yıl içerisinde kullanılmazsa kartlar geçersiz olmaktadır. Sistemimiz üzerinden alacağınız kartlar sizlere 2,78 TL kuru üzerinden sunulmaktadır. Yani minimum ukash kart olan 10€’luk kart için 27,8 TL ödemeniz gerekmektedir.

Sistemimiz ukash kart konusunda Türkiye’deki en güvenilir adreslerden olmaktadır. Ukash satın alırken sistemimiz üzerinden tüm konularla ilgili teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden ukash kart alırken kredi kartı ve havale yöntemi ile güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Sistemimizde kredi kartı ile ödeme için 3D Secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Sistemimizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizler de güvenle ukash kart alıp gönül rahatlığıyla online alışveriş yapmak istiyorsanız sistemimizden dilediğiniz konularda yardım alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.