İnternet Uygulamalar

Ücretsiz Büyük Boyutlu Dosya Paylaşım Servisi | WeTransfer

Ücretsiz büyük boyutlu dosya paylaşım servisi WeTransfer, online dosya transferlerinin gerçekleştiği platformdur. WeTransfer sağladığı kullanım kolaylığı ve işlevselliği nedeniyle kullanıcıların favori web sitesi olmayı başarmıştır. 

WeTransfer Özellikleri

  • Kolay ve güvenli dosya paylaşımı servisi WeTransfer, kayıt olmadan sadece e-mail üzerinden dosya transferi gerçekleştirmenize olanak sağlar.
  • 2 GB‘a kadar olan dosyaları hızlı ve ücretsiz olarak transfer etme fırsatı sunar.

WeTransfer’i Neden Tercih Etmelisiniz?

wetransfer-sosyalsosyal-1

WeTransfer, diğer dosya transfer servislerine göre, daha şık ve daha güvenli bir arayüze sahiptir. Güvenilir arayüz sayesinde stres yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşleve yönelik dosya paylaşım sitesi olması nedeniyle, basit kullanım içerir. Hızlı download içermesi nedeniyle büyük dosyaları göndermenin en kolay yolunu neden tercih etmeyesiniz ki.

WeTransfer Plus ile daha fazla dosya paylaşımında bulunmak isteyen kullanıcılar;  20 GB büyüklüğündeki dosyaları kişiselleştirerek, şifreleme ve depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

WeTransfer kullanarak mail kutunuzun dolacağı endişesini duyabilirsiniz. Tıpkı diğer dosya paylaşım web sitelerinde karşılaşabileceğiniz gibi. Burada önemli bir başka uygulama ile yığın maillerden kurtarabilirsiniz. Peki nasıl? Unroll.Me uygulamasını kullanarak, mail kutunuzda yer almasını istemediğiniz mailleri temize çekebilirsiniz.

WeTransfer mobil uygulamalarını, IOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author