Sosyal Medya

Twitter’cı Olmak – Ödüllü Sınav ! [Güncelleme]

Tam 105 farklı Twitter hizmetini tanıttığımız Twitter’cı Olmak yazı dizisi ödüllü sınavı başladı ! Hediyedenizi.com‘un sponsorluğunda sosyalsosyal.com üzerinden online düzenlediğimiz bu sınavı eğlenirken öğrenebileceğiniz bir yapıda hazırladık. Sınav sonucuna göre yüksek puan yapan ziyaretçilerimize 15 adet hediye ürün veriyoruz. Hediyeleri buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki form vasıtasıyla sınava başlayabilirsiniz. Bol Şanslar !

Tam 105 farklı Twitter hizmetini tanıttığımız Twitter’cı Olmak yazı dizisi ödüllü sınavı başladı ! Hediyedenizi.com‘un sponsorluğunda sosyalsosyal.com üzerinden online  düzenlediğimiz bu sınavı eğlenirken öğrenebileceğiniz bir yapıda hazırladık. Sınav sonucuna göre yüksek puan yapan ziyaretçilerimize 15 adet hediye ürün veriyoruz.  Hediyeleri buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki form vasıtasıyla sınava başlayabilirsiniz. Bol Şanslar !

Twitter’cı Olmak sınavı sona ermiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz ! Sonuçlar ve hediye kazananlar bu hafta içi açıklanacaktır.

Sınav sonuçları 5 gün sonra duyurulacaktır.

Yazar Hakkında

Haydar Özkömürcü

Sosyal Medya Geeki. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce biliyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte.