Sosyal Medya Twitter

Twitter’cı Olmak e-kitap Yayında !

3 Nisan’da sosyalsosyal.com olarak e-kitap hizmetimizin başlayacağını sizlere burada duyurmuştuk. Yazarlarımızdan Haydar Özkömürcü tarafından yazılan 105 farklı Twitter servisini tanıttığımız “Twitter’cı Olmak” yazı dizisini uzun süren çalışmalar sonucunda e-kitaba dönüştürdük.

Sosyal Kitap adını verdiğimiz e-kitap servisini ekitap.sosyalsosyal.com üzerinden yayınlıyoruz.  ekitap.sosyalsosyal.com adresinde şu anda yayında olan e-kitapları ve yayınlanacak e-kitapları görebilirsiniz. E-kitapları flash olarak okuyabilir ve sol alt menüden .pdf olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu ilk çalışma olduğundan dolayı bir takım eksiklikler olabilir. Önerilerinizi iletişim formu aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.

Dr. Özgür Uçkan, Erkan Saka ve Deniz Ergürel’in katkılarıyla Anonymous hakkında en fazla bilgi içeren Anonymous yazı dizisini ve  Dr. Özgür Uçkan tarafından hazırlanan son günlerin konuşulan hacker gruplarından Redhack ile ilgili yazı dizimizi de e-kitap haline dönüştürmek için çalışmalara başladık.

Daha önce oluşturduğunuz veya yazmayı düşündüğünüz bir e-kitabınız varsa bizimle iletişime geçip Sosyal Kitap üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Son olarak çalışmada emeği geçen 1 sene önce sosyalsosyal.com’u birlikte kurduğum ortağım Sn. Mustafa Burak Erbaş, iş disiplini ve sürekliliğiyle beni kendine hayran bırakan Twitter’cı Olmak kitabını yazan SnHaydar Özkömürcü ve  destek veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim !

“Twitter’cı Olmak” e-kitabını okumak veya bilgisayarınıza indirmek için tıklayın !

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen