Etkinlik

Türkiye’nin Sanal Bilişim Akademisi

 Bilişimin temellerini merak ediyorsanız,  bilişim dünyasında yer almak ve  kendinizi geliştirmek istiyorsanız size güzel bir haberim var:

Çizgi TAGEM yani Çizgi Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi  Türkiye’de 1999 yılından beridir bu imkanları size ücretsiz sunmaktadır. Webtasarımdan grafik tasarıma, programlamadan Autocad’e donanım ve mühendislik alanında bir çok eğitimi barındıran ve destek sağlayan e-öğrenme sitesidir. Sitede yer alan görsel eğitim içeriği kademeli şekilde her kullanıcının yararlanabileceği şekilde hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Ayrıca bilişim sektöründe çalışmak isteyen ve çalışan kişilerin kendilerini geliştirmeleri için kariyer olanakları sağlanmakta ve bazı derslerde başarılı olan kullanıcılara katılım belgesi verilmektedir.

Daha fazlası için siteye  Buradan ulaşabilirsiniz. veya TVNET Technologic tarafından yapılan Çizgi Tagem röportajını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Halil Çevik

Bilişim sektörüyle yakından ilgileniyor. Sosyal Medya'dan kopamıyor. Mezun olduktan sonra hastanede internet sıkıntısı çeken hastalarına 3G modem dağıtma, onlara Facebook ve Twitter üzerinden ilaç saati hatırlatmak gibi düşünceleri var.