Girişimcilik Teknoloji

Türkiye’nin ilk Online Oto Ekspertiz Ağı

Ototespit.com, Otomobil ekspertizinde vakitten kazandıran yeni bir proje. Akıllı Hareket sistemi sayesinde, 3 adımla ekspertiz raporuna online olarak ulaşmanızı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal otomobil ekspertiz ağı.

Vakitten Kazandıran Rapor.

Ototespit.com, İnternet üzerinden veya başka bir ilan şekliyle bulduğunuz araçları sizin adınıza görevlendirdiği personeli ile aracın bulunduğu noktaya giderek, araç sahibi ile beraber en yakın yetkili servis’e gidip almayı düşündüğünüz aracın Oto Ekspertiz Raporunu alıp mail/Fax veya Kargo ile ulaştırırarak vakitten kazanmanızı sağlıyor.
Ototespit ile zamandan, iş gücü kayıplarından ve en önemlisi RİSK almaktan kurtulursunuz.

Ototespit, İstanbul geneli 39 bölgede geniş bayi ağı ile, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, İstanbul’da bulduğunuz tüm marka ve model araçlara ekspertiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Ekspertiz raporunu 6 (altı) farklı sunum şeklinde sunarak, araç hakkında tüm detaylı bilgilere ofisinizde, iş yerinizde ulaşabilir duruma geliyorsunuz.

Kurumsal olarak hizmet veren ototespit.com, tüm ekspertiz işlem aşamalarını kaydetmektedir. Araçta oluşabilecek, ileri yönlü teknik bilgileri servis aracılığıyla işler ve rapor eder. 101 Nokta Ekspertiz hizmeti uygulanan araçların, A noktasında B noktasına kadar detaylı olarak inceleme yapar.

0 – RİSK ! Risk almadan satın al.

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Ototespit, bu şekilde karşılaşabileceğiniz olumsuz endişelerden korumak için kurulmuştur.Tüm bu işlem aşamalarını profesyonel ekiplerimiz tarafından yetkili özel servisler tarafından yapılmaktadır.

Oto Ekspertizi riskli ve zahmetli bir iştir.Kurumsal olmayan yerlerde bakılması sonucu çıkabilecek olumsuz bir durumda hukuksal işlemin yapılmaması araca ödenen paranın riskini artırmaktadır. Ototespit.com bu riski TSE belgesi olan, kurumsal servis ağları ile sıfırlamaktadır.

Araç ekspertizi için uzun yollardan gelinmesi, izin alınıp ya da iş gücü kayıplarının yaşanması gibi olumsuzluklar göz önüne alınarak kurulan bir ağ sistemidir. Farklı ekspertiz paketleri sunarak, müşterinin isteğini karşılayacak şekilde işlemin yapılması ile müşteri odaklı fiyatlandırma seçenekleri sunulmuştur.

Ototespit.com’da istediğiniz tarih ve bölgedeki araçları, site üzerinden online randevu alarak, sizlerin adına görevlendirdiğimiz uzman kişi tarafından işlemleriniz başlatılıp, rapor edilmektedir. 7/24 Online canlı destek hattı ve haftanın 6 günü müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.