Sektörel Haberler Sosyal Medya

Türkiye Posterleri

Türkiye Posterleri,başarılı grafik çalışmalarıyla tüm Dünya’da adından söz ettiren Emrah Yücel‘in sahip olduğu Iconisus Reklam Ajansı tarafından tasarlanıp hayata geçirilen bir proje.

Sitede İstanbul’dan İzmir’e, Mardin’den Konya’ya, Şanlıurfa’dan Trabzon’a kadar Türkiye’nin her yerini temsil eden çok özel 34 poster arasından dilediğinizi seçip, hiçbir ücret ödemeden yüksek çözünürlüklü ve baskıya uygun olarak bilgisayarınıza yükleyip, ister kendi yazıcınızla, ister herhangi bir profesyonel baskı merkezinde bastırıp ve duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Kapadokya’da bir şarap mahzeniniz mi var… Ya da Bursa’da enfes kebaplar yapan bir lokantanız… Belki de Sultanahmet’te hediyelik eşyalar satan bir dükkanınız… Yani her gün, en az hemşehrileriniz kadar turistle de karşılaşıyorsunuz. Onları; ülkemizin göz kamaştıran güzelliklerini anlatan, dünya standartlarında kaliteye sahip, özenle tasarlanmış posterlerle etkilemek istemez misiniz? İşte bu proje tam size göre…

Teknik Bilgiler

Türkiye Posterleri; ‘Küçük’, ‘Orta’ ve ‘Büyük’ olmak üzere üç boyutta sunulmaktadır.

Küçük: Web Kullanımı İçin İdeal
Küçük boyut, çevrimiçi paylaşım için idealdir. Web sitenizde, blog sayfanız- da veya Facebook profilinizde küçük imajlara yer verebilirsiniz.

Orta: Ev Tipi Yazıcılar İçin
Orta boyuttaki imajlar, evdeki kişisel yazıcılarıyla A4 boyutunda çıktı almak isteyen kullanıcılar için uygundur.

Büyük: Dev Boyutlu Posterler İçin
Büyük boyuttaki imajlar ise, yüksek çözünürlükleriyle geniş mekanları süsleyebilecek özelliğe sahiptir. Bu baskılar, şehrinizin birçok bölgesinde yer alan baskı merkezleri (ozalitçiler) tarafından uygun fiyatlarla teslim edilebilmektedir.

Türkiye’nin tanıtımı adına yapılan böyle projeleri görmek gurur veriyor.Bizlerde Sosyal Sosyal olarak Türkiye Posterleri projesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu