Sektörel Haberler

Turkcell Mağaza Açıldı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Türkiye’de telekom sektörünün ilk çevrim içi bireysel  alışveriş sitesi TurkcellMağaza’nın açılışını yaptı. www.turkcellmagaza.com adresi üzerinden hizmet verecek sitede TL yükleme, internet paketi yükleme, web mesaj gibi hizmetlerin yanında telefon, notebook ve tabletler, aksesuarlar ve VINN’lar da satışa sunuluyor.

Emre Sayın: “Turkcell artık müşterilerine 7 gün 24 saat ‘bir tık’ mesafede.”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, TurkcellMağaza’nın güncel ve dolu içeriğiyle Turkcell’in tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin referans oluşturduğunu vurguladı. Sayın, sözlerine şöyle devam etti:

“TurkcellMağaza ile Türkiye’de bir ilke daha imza attık ve sektörümüze öncülük ederek kendi online alışveriş portalımızı kurduk. TurkcellMağaza sayesinde Turkcell artık müşterilerine 7 gün 24 saat yalnızca bir tık mesafede. www.turkcellmagaza.com adresine giren tüm Turkcell’liler, ihtiyaç duydukları birçok şeyi toplu olarak burada bulabiliyor, satın almak istedikleri hizmet ya da ürünün özelliklerini ve fiyat tekliflerini inceleyebiliyor. Müşterilerimiz internet ortamında güvenli, kolay ve hızlı alışveriş deneyimi yaşarken ilk ay  kargo için de hiçbir ücret ödemiyor. TurkcellMağaza’nın hayatı kolaylaştıran ve fark yaratan yenilikçi bir trend başlatacağını düşünüyoruz.”

Alışveriş ve ödeme seçenekleri

Tüm Turkcell’liler, www.turkcellmagaza.com’a ister Mobil İmza ister Turkcell şifreleriyle giriş yapabiliyor. Seçilen siparişler kredi kartı ya da havale/EFT ile veya Turkcell hat faturasına yansıtılarak ödenebiliyor.

TurkcellMağaza’da peşin ve 24 aya varan taksitli teklifler tüm Türkiye için geçerli. Kontratlı Turkcell tekliflerinden şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’daki Turkcell’liler faydalanabiliyor.

Ayrıca, TurkcellMağaza’nın mobil uygulama versiyonunu hayata geçirmek için çalışmalar  halen devam ediyor.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.