Marka Uygulamalar

Turkcell BiP 6 Milyon Kere İndirildi

Günümüzün internet ekosisteminde sadece bir ürün veya hizmet vermek yeterli olmuyor bunun yerine bir ekosistem/habitat oluşturup daha çok kullanıcıya ulaşmak artık markaların nihai hedefi. Bu noktada ilerleyen Turkcell’in mobil mesajlaşma uygulaması toplamda 6 milyon kere indirilmeye ulaştı.

Turkcell BİP indiren her kullanıcıya 100 MB’lık kullanım hakkı tanınıyor. Bu kullanıma BİP ile birlikte kullanabileceğiniz  her ay 100 MB’lık mesajlaşma, video fotoğraf paylaşımı ve sesli konuşma dahil.

bip-6m

Turkcell Bip Kampanyası Hangi Ülkelerde Geçerli Olacak?

Kampanya aşağıdaki ülkelerde geçerli;

ABD, Almanya, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Ermenistan, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malta, Mısır, Monako, Moldova, Nepal, Norveç, Paraguay, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan ve KKTC.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author