Sosyal Medya

Türk Kızılayı Sosyal Medyada

Türk Kızılayı’nın resmi internet sitesinin yanı sıra Facebook, Twitter, Youtube ve Pinterest gibi sosyal medya organlarındaki resmi Türk Kızılayı sayfaları da internet kullanıcılarına etkileşimli çözümler sunacak.

Türk Kızılayı’nın resmi internet sitesinin yanı sıra Facebook, Twitter, Youtube ve Pinterest gibi sosyal medya organlarındaki resmi Türk Kızılayı sayfaları da internet kullanıcılarına etkileşimli çözümler sunacak.

Türk Kızılayı, resmi internet sitesinin yanı sıra Facebook, Twitter, Youtube ve Pinterest gibi sosyal medya organlarındaki resmi Türk Kızılayı sayfalarıyla da internet kullanıcılarına ulaşacak. İnternet kullanıcıları,Türk Kızılayı’nın sosyal medyadaki resmi sayfalarını ve internet sayfasını takip ederek, güncel çalışmalar ilgili bilgilere, fotoğraflara ve videolara anında ulaşabilecek.

Kullanıcılar, merak ettikleri soruları sosyal medya üzerinden Türk Kızılayı’na ileterek cevapları daha hızlı alabilecek. İnternette yayınlanan tarihi ve güncel fotoğraflar ile videoların orijinal kopyaları talep eden kullanıcılara ve basın mensuplarına ücretsiz olarak sağlanacak. İnternet üzerinden, Türk Kızılayı gönüllüsü olmak ve kolayca bağışta bulunabilmek de mümkün olacak. Sosyal medyada Türk Kızılayı’na aşağıdaki adreslerden ulaşılabilir;

  • Web: www.kizilay.org.tr
  • Facebook: www.facebook.com/TurkKizilayi.org
  • Twitter: www.twitter.com/TurkKizilayi
  • Youtube: www.youtube.com/TurkKizilayiOrg
  • Pinterest: www.pinterest.com/turkkizilayi

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.