Sektörel Haberler

Tvilog Yayında

Tvililog ilk incelediğimde beni heyecanlandıran bir proje. Reyting operasyonlarının yapıldığı bir dönemde böyle bir projenin yayın hayatına girmesi çok iyi olmuş. Twitter’da TT olan bir dizi reyting sıralamasında sonlarda geziniyor. Tivilog ilerleyen dönemlerde güçlenerek online bir reyting ölçüm merkezi olabilir.

Tvililog ilk incelediğimde beni heyecanlandıran bir proje. Reyting operasyonlarının yapıldığı bir dönemde böyle bir projenin yayın hayatına girmesi çok iyi olmuş. Twitter’da TT olan bir dizi reyting sıralamasında sonlarda geziniyor. Tivilog ilerleyen dönemlerde güçlenerek online bir reyting ölçüm merkezi olabilir.Bunun yanında yerli bir IMDB fena olmazdı sanırım.

Tvilog Nedir: Üyelerin check-in olarak arkadaşlarıyla seyrettikleri programları paylaşabilecekleri, yorum yazabilecekleri ve arkadaş edinebilecekleri Türkçe içerikli ilk sosyal ağ olma özelliği taşıyan Tivilog’un ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Seyrettiğiniz TV programlarına check-in olabileceğiniz, yorum yazabileceğiniz, Facebook ve Twitter’daki takipçileriniz ile TV seyretme durumunuzu paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ olan Tivilog’un ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Yaklaşık 8 aylık bir çalışma ile ortaya çıkan ve geliştirme aşamasında olan web sitesinin 2012 Ocak ayının ilk haftası yayına girmesi planlanıyor. İPhone, İPad, Android ve SmartTv uygulamaları ise yakın zamanda kullanılabiliyor olacak.

Güncel TV programlarının yanı sıra geçmişte hayatımıza girmiş olan onbinlerce dizi, film ve program arşivine sahip olan Tivilog, televizyonda seyrettiğiniz programları arkadaşlarınız ve çevrenizdekilerle paylaşabilmenize olanak sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olan Tivilog’a üye olarak kullanıcı adınızı başkalarından önce almanız, sitenin gelişme aşamasına katkıda bulunmanız mümkün. Sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz Tivilog’a Facebook hesabınız ile hemen üye olmak ve kullanıcı adınızı rezerve etmek için  için www.tivilog.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tivilog Hakkında

Log Bilgi Teknolojileri A.Ş. çatısı altında 2011 yılında İstanbul’da kurulan Tivilog, online görünürlük ve online PR hizmetleri sunan kurumsalhaberler.com’un kurucuları olan Murat Buyurgan ve Aslı Özyağmur Buyurgan’ın yeni internet girişimleri. Murat ve Aslı Buyurgan kurumsal internet projelerinde edindikleri tecrübeyi bireysel internet girişimlerine taşımayı hedefliyor.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen