Sektörel Haberler

Starbucks Card’tan Beklenen Ödüllendirme

 

Starbucks Türkiye mağazalarında tüm ürünlerin satın alımında kullanılabilen, ön ödemeli ve tekrar yükleme özelliği bulunan Starbucks Card, artık alışverişlerde hız ve kolaylık sağlamanın yanı sıra; yapılan ziyaretleri de ödüllendirmeye başlıyor!
Starbucks Card sahiplerinin, bu uygulamadan faydalanabilmeleri için ilk yapmaları gerekenwww.starbucks.com.tr/kart adresinden kayıt işlemini gerçekleştirmek.

Kayıt işlemini tamamlayan Starbucks Card sahipleri, yaptıkları her 3 TL ve üzeri alışverişte 1 yıldız kazanacak15 yıldızı tamamladıklarında ise 1 adet tall boy içeceği Starbucks’ın ikramı olarak ücretsiz alabilecekler.

Ayrıca bu kampanyada, sosyal ağları sık kullanan ve mobil uygulamaları yakından takip eden Starbucks severler de unutulmuyor. Starbucks mağazalarındaki görsellerde bulunan QR kodu akıllı telefonları ile okutarak Starbucks Facebook sayfasındaki (www.facebook.com/StarbucksTurkiye) uygulamayı ziyaret eden ve 16 Eylül 2012 tarihine kadar bilgilerini paylaşan misafirler arasından belirlenen 100 kişi Starbucks’tan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Henüz Starbucks Card’ı olmayan kahve tutkunlarını ise bir Twitter kampanyası bekliyor. Twitter’da resmi Starbucks Türkiye hesabını (@StarbucksTR) takip eden vehttp://starbuckstr.winnertweet.com/ adresinden 12 Eylül 2012’ye kadar kampanyaya katılan kullanıcılar arasından seçilecek 50 kişiyi, 25 TL yüklü Starbucks Card bekliyor.

Starbucks Card Hakkında:

§  Starbucks Card, sadece Starbucks Türkiye mağazalarında geçerli olan ön ödemeli bir sadakat kartıdır.

§  Starbucks Card, Starbucks Türkiye mağazalarında gerçekleştirilecek alışverişlerde, web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştiren kullanıcılara, her 15 yıldız için ücretsiz 1 adet tall boy içecek alma hakkı kazandırıyor. (1 adet yıldız; her 3 TL ve üzeri harcamada kazanılabilmektedir.)

§  Asgari alışveriş tutarı ve içecek hakkı için gerekli olan yıldız adedi Shaya tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Shaya’nın ayrıca ürünlerdeki fiyat artışları nedeniyle kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Shaya dilediği takdirde ve zamanda, kullanım koşullarında değişiklik yapabilir, kartın kullanımını durdurabilir, kaldırabilir, tamamen iptal edebilir ve/veya kartın iadesini talep edebilir.

§  Starbucks Card ile ilgili tüm detaylara www.starbucks.com.tr/kart  adresli web sitesinden ulaşılabilir.

§  Kartınız ile ilgili tüm soru, görüş ve şikayetler için 7 gün 24 saat hizmet verecek bir iletişim hattı da bulunmakta;  +90 (216) 454 09 09 

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.