Sektörel Haberler Sosyal Medya

Sosyalsosyal.com’dan Haberler

Sosyalsosyal.com olarak son dönemlerde artan siber olayları sizlere ayrıntılı olarak aktarmaya çalışıyoruz. Haber sitemize  Siber Dünya kategorisini de ekledik. Sanal savaşın resmen başladığını buradaki haberimizde sizlere duyurmuştuk. BTK’nın siber saldırı tatbikatını bundan dolayı çok önemli bir gelişme olarak değerlendiriyoruz. Özellikle Flame Virüsü‘nün ortadoğuda yaptığı tahribata bakarsak bu tatbikatın neden bu kadar önemli olduğu açıkça belli oluyor.

Sosyalsosyal.com olarak sosyal medyada ve dijital dünyada madalyonun görünen tarafını sizlere ulaştırmaya devam ederken madalyonun görünmeyen kısmıyla ilgilenmeye ve sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Sizlere aktarmak istediğim diğer gelişmeler Sosyal Kitap ve Sosyal Dükkan hakkında. Bildiğiniz üzere Sosyal Kariyer sayfamızı geçen günlerde yenilemiş ve Sosyal Kitap projesine başlamıştık. Sosyal Kitap projesinde ilk olarak Twitter’cı Olmak adında 105 farklı Twitter servisini tanıttığımız e-kitap projemizi sizlere sunmuştuk. Twitter’cı Olmak kitabını şu anda için Sosyal Kitap’dan kaldırdık. Kitabın 2.0 halini hazırlıyoruz. Daha iyi bir kitap olarak tekrar sizlere sunacağız.

Sosyal Dükkan projesi yaklaşık olarak 9 aydır aklımızda bulunan ama bir türlü faaliyete geçiremediğimiz bir fikir. Çok yakında Sosyal Dükkan ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağız.

Son olarak logolarımızı tekrar revize ettik. Sol tarafta ikon ve yanında hashtag ve site ismi yer alacak şekilde logolarımızı düzenledik. Logo olarak hastag kullanan ilk haber sitesiyiz.

Eleştiri ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize ulaştırabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen