Sosyal Medya

Sosyalsosyal.com’da Haftanın Özeti

Sosyalsosyal.com için önemli bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta sosyal medya ve teknoloji ağırlıklı bir yayın gerçekleştirdik. Haftanın şüphesiz en önemli içeriği “Sosyal Medya Uzmanı Gibi Gözükmenin 10 Yolu” başlıklı yazımız oldu.  Kara mizah üzerinden nasıl sosyal medya uzmanı olunamayacağını anlattığımız yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Bizim için önemli olan bir gelişme de artık SSL sertifikası kullanıyor olmamız. Şu anda sosyalsosyal.com https protokolü ile çalışıyor. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya alanında Instagram’ın yeni girişimi olan Hyperlapse ve Facebook’un sosyal medyada dolaşan yalan haberlere karşı uygulayacağı yöntemi işledik.

Diğer ilgi çeken haberimiz son dönemlerde popüler olan Drone’lar ile ilgiliydi. Parrot’ın büyük beğeni toplayan Mini Drone’ları Rolling Spider ve Jumping Sumo Teknosa’da satışa sunulmaya başlandı. Konuyla ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Parrot_Spider_Sumo

Bu hafta piyasaya yeni çıkan 2 akıllı telefon hakkında detaylı bilgilendirme yaptık. HTC Desire 510 ve ülkemizde daha çok modem markası olarak bilinen ZTE’nin yeni telefonu ZTE Kis 3. Yyaınladığımız diğer haberler için sosyalsosyal.com anasayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sizde sosyalsosyal.com bünyesinde içerik üretmek ve bu ailenin bir parçası olmak isterseniz salih[at]digibus.com.tr adresinen bana ulaşabilirsiniz.

Keyifli Pazarlar!

 

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen