Bloglar Sosyal Medya

Sosyalsosyal.com Haftanın Özeti

3 sene 4 ay evvel kurulan sosyalsosyal.com’da yeni bir dönem başladı. Bu dönem içerisinde her hafta Pazar günü kaçıranlar için haftanın özetini yayınlıyor olacağız. Haftanın ilk yazısı;

Yenilenen Sosyalsosyal.com’un Hikayesi

2011 yılının Nisan ayında sosyalsosyal.com‘u Mustafa Burak Erbaş ile birlikte kurmuştuk. Yaklaşık olarak 1.5 sene boyunca heyecanımızı hiç kaybetmeden içerik ürettik, sosyalsosyal.com’un yazar ve editör kadrosunu oluşturduk, siteyi geliştirmeye devam ettik. Devamını okumak için tıklayın.

Kolay E-Ticaret’in Adresi Pagegy.com Açıldı!

Artık her şeyin online satıldığı günümüzde dev mağazaların ve alışveriş merkezlerinin yerini eticaret siteleri aldı. Bu sayede kısıtlı bir kitleye ulaşan mağazalar internet üzerinden milyonlara ulaşarak cirolarını artırdılar ve dev firmalar haline geldiler. Peki eticaret sitesi kurmak sanıldığı kadar zor mu? Devamını okumak için tıklayın.

Turkcell’den Giyilebilir Teknoloji Hamlesi T-Fit!tfit2

Turkcell tarafından üretilen T-Fit, Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla birlikte çalışabiliyor.  Google Play üzerinden akıllı telefonunuza indirdiğiniz Turkcell T-Fit uygulaması ile birlikte bilgilerinizi senkronize ederek telefondan da takip etmek mümkün. Devamını okumak için tıklayın.

Ramazan Bayramı’nı Mobilde Kutladık

Öncelikle birkaç aylık aranın ardından tekrar sosyalsosyal’de yazılarımla yer almaya devam ediyorum. Baştan aşağı  yenilenen arayüzü ile bizlere bu güzel ortamı sağlayan Salih Çaktı‘ya tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Devamını okumak için tıklayın.

Filistin Direnişini Anlatan En İyi 7 Şarkı

Haftanın en çok paylaşılan içeriği Filistin direnişini anlatan en iyi 7 şarkı başlıklı paylaşımımız oldu. Filistin‘de yıllardır yaşanan zulme dair, dünyanın farklı ülkerinde yaşayan farklı dil ve dine mensup sanatçılar tarafından yapılan birçok şarkı var. Bu şarkılardan 7 tanesini sizler için derledik. Devamını okumak için tıklayın.

Foursquare’ in Check-in Aracı : Swarm

Foursquare uygulaması Türk halkı tarafından hayli benimsenmiş, nerede olduğunuzu arkadaşlarınızla paylaştığınız bir platformdu. Ancak bildirim dönemi kapandı ve büyük bir yeniliğe adım attı. Devamını okumak için tıklayın.

Haftanın Mobil Oyunu: Piano Tiles

Oyun sektörünün mobile taşındığı bugünlerde bağımlılık yaratan oyunların sayısı gittikçe artıyor. Oynaması gayet basit, arayüzü sade ve akıcı oyunlar oldukça ilgi çekiyor. Bunların başında geçtiğimiz yıl büyük yankı uyandıran Flappy Bird oyununu örnek verebiliriz. Devamını okumak için tıklayın.

Haftaya daha iyi ve kaliteli içeriklerle görüşmek üzere!

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen