Bloglar Sosyal Medya

Sosyalsosyal.com Haftanın Öne Çıkanları

Yeni dönemine hızlı bir şekilde giriş yapan sosyalsosyal.com 3.5 senedir faaliyette olmasının avantajını kullanarak hızlıca yükseliyor. Geçen hafta teknoloji ve internet ağırlıklı içerik ürettik. Digibus ekibinden Mehmet Salih YILDIZ, İbrahim ÇAKTI yazılarıyla aramıza katıldı. Emrullah KARACA ve Elif Kübra GENÇ‘te artık sosyalsosyal.com’da yazacak. İşte haftanın öne çıkan haberleri;

ScratchJr Uygulaması ile Çocuklarınıza Kod Öğretin: Bana göre haftanın en iyi içeriği bu yazıydı. Yazılımın öneminin her geçen gün arttığı bir dönemde yaşıyoruz. Artık birçok şey yazılım ile çalışıyor. Çocuklarımıza ufakken yazılımı sevdirmek ilerde iyi kod yazmalarına yardımcı olacaktır. Yeni yazarımız Emrullah Karaca’nın ScratchJr uygulamasını anlattığı yazıyı okumak için tıklayın.

Teknoloji ve donanım ağırlıklı birçok haber yayınladık. Aşağıdaki listelediğimiz haberlerin başlıklarına tıklayarak haberlere ulaşabilirsiniz;

Geçen hafta ve önceki hafta sosyalsosyal.com ekibi olarak 2 adet lansman ve basın toplantısına katıldık. Bunları Huawei Ascend P7 ve Turkcell Superonline basın toplantılarıydı. Bu haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya kategorili en çok dikkan çeken haberlerimiz en popüler Instagram tagları ve Facebook’un içerikle ilgili yapmış olduğu bir yenilikti. Bu haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haftaya daha iyi içeriklerde görüşmek üzere hoşçakalın (:

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen