Sosyal Medya

Sosyal Sorular Yayında!

Sosyal Sosyal ekibi olarak 2011′in Nisan ayından beri haber üretmeye ve en iyi içerikleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı SosyalSosyal.com ekibi olarak sizlere teşekkür ederiz. 2012 yılı için üzerinde çalıştığımız 4 projeden biri olan Sosyal Sorular nihayet yayında.

Sosyal Sosyal ekibi olarak 2011′in Nisan ayından beri haber üretmeye ve en iyi içerikleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.  Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı SosyalSosyal.com ekibi olarak sizlere teşekkür ederiz. 2012 yılı için üzerinde çalıştığımız 4 projeden biri olan Sosyal Sorular nihayet yayında.

Sosyal Sorular’da her hafta bir uzman konuğumuz olacak. Sizler uzman konuğumuza sorularınızı Facebook yorum eklentisi sayesinde sorabileceksiniz. En fazla beğeni alan 10 soruyu uzmanımıza gönderip cevapları Sosyal Sorular’da yayınlayacağız. Kısaca online bir etkinlik düzenleyeceğiz.

Sosyal Sorular ile alanında uzman kişileri ziyaretçilerimizle buluşturarak sorul

arına cevap bulmalarını sağlamak istiyoruz.

Sosyal Sorular’ın gelişimine yönelik katkıda bulunmak ve her türlü eleştirilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Uzman konuk olarak Sosyal Sorular’da konuk olmak isterseniz Konuk Uzman Ol linkinden bize ulaşlabilirsiniz.

Sosyal Sorular‘ın ilk konuğu Türkiye’nin ilk hackerı Tamer Şahin.

10 Ağustos 1981 doğumlu Tamer Şahin Türkiye’nin resmi olarak yargılanan ve ceza alan ilk hackerı. Aralarında Superonline, Osmanlı Bankası, Microsoft gibi firmaların bulunduğu pek çok bilgisayar sistemini hack etmekle suçlanmıştır.

2002 yılında Microsoft bilgisayar sistemlerine (Microsoft Network Operation Center) giriş yaparak Bill Gates ve Steve Ballmer’ın e-mail yazışmaları, Hotmail ve diğer projeler ile ilgili gizli dökümanları internette yayınlamıştır.

Konuğumuz Tamer Şahin ile ilgili merak etmek istediğiniz soruları 1 hafta süre boyunca Sosyal Sorular’da kendisine sorabilirsiniz. En fazla beğenilen 10 soru Tamer Şahin tarafından cevaplanacaktır.

Türkiye’nin ilk hackerı Tamer Şahin’e soru sormak için tıklayın.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen