Sosyal Medya

Sosyal Sorular Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Sosyalsosyal.com ekibi olarak 2012 yılı içinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz 4 projeden biri olan Sosyal Sorular’ı 12 Ocak 2012‘de Türkiyenin ilk hackerı Tamer Şahin‘i konuk alarak başlatmıştık.  “Sosyal Sorular“‘ın ne olduğunu hatırlatmak amacıyla konsepten biraz bahsetmek istiyorum.

Her hafta alanında uzman bir konuğumuz Sosyal Sorular’da yer alıyor. Bu konuğumuza yorum eklentisi veya Facebook Comments vasıtasıyla sorularınızı soruyorsunuz. Bu şekilde gerçekleştireceğimiz röportaja sizde katkı sağlıyorsunuz. Röportajı biz gerçekleştiriyoruz  ama röportaja yön veren sizlersiniz. Bu yüzden ismi “Sosyal Sorular“.

Sosyal Sorularda bu zamana kadar sizlerin sorularıyla konuk aldığımız isimler; Türkiye’nin İlk Hackerı Tamer Şahin ve Hürriyer İ.K. yazarı Zeynep Mengi olmuştu.

Sosyal Sorular’ı ilk olarak subdomain üzerinen (ask.sosyalsosyal.com) üzerinden gerçekleştiriyorduk. Karışıklığa yol açtığından dolayı  Sosyal Sorular’ı sosyalsosyal.com’da bir kategori altında topladık. Bundan sonra Sosyal Sorular’ı bu kategoriden takip edebilirsiniz.

Sosyal Sorular’da haftaya önemli bir konuğumuz olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen