Sosyal Medya

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Zirvesi

2013’un son dijital zirvesi gerçekleşiyor!

Zirveyi Twitter Üzerinden #IUMKSMZ etiketiyle takip edebbilir ve görüşlerinizi bu etiketle Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) ve İstanbul Üniversitesi Iktisat Fakültesi Maliye Kulübü ile birlikte düzenlenen Sosyaş Medya ve Dijital Pazarlama Zirvesi 24 Aralık 2013 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avraysa Enstitüsünde gerçekleşecek. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama zirvesi gelişen online pazarlamada sosyal medyanın etkinliği ve yeni iş kolları hakkında gençlere ışık tutacak.

 

 

ETKİNLİK ADRESİ: İstanbul Üniversitesi Avrasya Esntitüsü. Harita için tıklayın

Pazarlama dünyasının dijital tarafını, dijitalde insan kaynakları yönetimini blogların kişisel markalaşma ve kişisel pazarlamada etkinliğini, sosyal ağlarda işlenen suçları dijital çağın en etkin ve verimli kullanımı ile innovasyonun konuşulacağı Sosyal Medya ve Dijital Pazarlam zirvesini Twitter’dan #IUMKSMZ etiketiyle takip edebilir, zirveden notlarınızı bu etiketle Twitter’dan paylaşabilirsiniz.

 

USMED

Uluslararası sahada sosyal medya, dijital medya ve mobil medya kullanıcısı olan şahıs ve kuruluşların temsil edileceği dernek, yapacağı faaliyetlerle sosyal toplulaşmanın da getireceği dayanışmayı alanında bir ilk olarak bilince dönüştürmeyi, sosyal sorumluluk projelerinin çoğaltılmasını ve yeni medya sahasını geliştirmeyi amaçlıyor. Hem akademik hem bağımsız çalışma grupları oluşturacak olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED), üniversitelerde, çeşitli kurum ve STK’larda düzenleyeceği ulusal ve uluslararası panellerle ve aktif çalışma gruplarıyla, geleceğin çalışma ve üretme sahası olarak görülen sosyal medya alanında bir bilinç düzeyi oluşturmayı hedef edinmiştir.

 

ETKİNLİK PROGRAMI

10:30-11:00 Açılış Konuşmaları

11:00-11:45 (1.Sunum)

1)      Safa Zengin  Empatik İnsan Kaynakları – Kurumsal İletişim Yöneticisi

Eğitim Adı : Sosyal medya ve İnsan Kaynakları

11:45-12:00 İlk Ara ve İkramlar

12:00-12:45: (2.Sunum)

2)      Salih Seçkin Sevinç ,Pazarlama iletişimde sosyal medya kitabı yazarı

Eğitim Adı : Blogların Pazarlama Gücü

12:45-13:15 (İkramlarımız ve Kariyer Molası)

Kuveyt Türk İ.K Müdürlüğü MT ve Bankada Kampüs Programları ve İşe alım süreci

13:20-14:00 (3.Sunum)

3)      Fatih Uylaş,Bilişim Suçları Bilirkişi

Eğitim Adı: Sosyal Medya ve özel güvenlik

14:00-14:15 ( 3.Ara ve İkram )

14:15-15:00 ( Son Sunum)

4)      Burkay Yapağcıoğlu, Natro Web Hosting Pazarlama Yöneticisi

Eğitim Adı : Dijital Çağda Pazarlama Silahları

 

Eğitimimiz Sertifikalı olup Katılımcılara Eğitmenlerin imzalarının da bulunduğu Eğitim Sertifikaları gün içerisinde verilecektir.

Not:Etkinlik ve Sertifika ücreti 10 TL’dir.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.