Etkinlik

Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA programı başlıyor!

Günümüzün yükselen sektörü  Sosyal Medya alanında Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA yapmak ister misiniz?

Istanbul Business School’da,  sektörün büyük oyuncularının eğitmen olduğu Micro MBA programları Hilton ParkSa Maçka’da tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal Medya alanında sektörün önde gelen isimlerinden Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama eğitimi almak için kaydınızı hemen yaptırın! Program 19 Kasım’da başlıyor!

İstanbul Business School, yeni dünya profesyonellerini günümüz iş dünyasına uyumlu yetiştirmek amacıyla iş dünyası eğitimleri veren yeni nesil bir eğitim şirketi. Geçtiğimiz yıl kapılarını açan İstanbul Business School,  İş dünyasında uzmanlık kazanmış iş tecrübesi sahibi eğitimci kadrosu ile katılımcılarına zengin bir temel ve farklı alanlarda Mikro MBA yapma fırsatı sunmaktadır. IBS öğrencileri, farklı sektörleden tanınmış isimlerden alınan eğitimler ile sadece edindikleri bilgilerle değil, kurdukları kuvvetli bağlar, katıldıkları tartışmalar ile deneyim kazanıp  programdan aldıkları faydayı en üst düzeye çıkarıyor. Tüm eğitim programları 4 hafta boyunca cumartesi günleri saat 10.00-18.30 saatleri arasında Hilton ParkSa Maçka’da gerçekleşiyor.

Dijital ve Sosyal medyayı markanız için nasıl kullanacağınızı, nasıl stratejiler geliştirebileceğinizi hangi araçları nasıl kullanacağınızı öğrenebileceğiniz Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA programı 19 Kasım’da kapılarını açıyor.

Dijital ajanslar başta olmak üzere kreatif ve PR ajanslarında, şirketlerin pazarlama, pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim departmanlarında çalışan yada çalışmak isteyen profesyonellerin, sosyal medya uzmanları ve adaylarının katılımına açıktır.

Program katılımcıları bir yandan çağdaş pazarlama öğelerini ve yeni mecraları öğrenirken diğer yandan markalar için online stratejilerin ve sosyal medyada dijital projelerin geliştirilmesi konusunda eğitim alma şansını yakalayacaklar. Katılımcılar teorik bilgilerin yanısıra dijital araçları kullanarak uygulama çalışmalarının yapılması ve dijital medya stratejilerinin belirlenmesi ve yönetilmesi gibi pratik bilgilere de sahip olacaklar.

Program Eğitmenleri Arasında: 41? 29! Sosyal Medya Direktörü  Ali Güracar, 4play Digital Workshop Marketing & Business Development Director Evrim Ersoy, Digital Youth Ajans Başkan Yardımcısı Erhan Adsan, Mobilera Regional Marketing&Sales Director Tolga Alıcı ,Rabarba Mobil Pazarlama Bölüm Yöneticisi Fırat Ertem , P&G Balkanlar, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Dijital Pazarlama Müdürü  Gökhan Salmanoğlu, Turkcell Mobil Pazarlama bölümü FMCG  Müşteri Direktörü Tuğba Bilgili ve OMD Dijital Medya Direktörü Tuncay Yavuz gibi sektörün önde gelen isimleri bulunuyor.

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA programının direktörlüğünü yürüten Digital Youth Ürün Direktörü ve Koordinatörü Emre Rüşvanlı, eğitim programıyla ilgili şunları söylüyor:  “Dijital artık hayatımızın inkar edilemez bir parçası. Özellikle son birkaç yıl içerisinde gündelik hayatımızın bir parçası olan sosyal ağlar, eski ve yeni internet mecralar ve birbirinden farklı ve sıra dışı gelir modellerine sahip yüzlerce internet tabanlı hizmet biz profesyoneller tarafından keşfedilmeyi ve içinde barındırdığı sayısız fırsatı bizlerle paylaşmayı bekliyor. Kısacası dijital mecralar pazarlama dünyası için yepyeni ve alışılmışın dışında bir medya vaat ediyor.
Günümüzün en güçlü iletişim aracı olarak dijital medya birçok marka için kendini kanıtlayalı çok oldu, Türkiye’de ise giderek artan cazibesi ve marka tarafında gördüğü yoğun talep ile dikkat çekiyor. İşte bu noktada Dijital & Sosyal Medya Pazarlama Mikro-MBA önemini ortaya koyuyor. Bu program dahilinde direct marketing yeniden tanımlanıyor, hedef kitleyle yepyeni ve sıradışı etkileşim yöntemleri temelleriyle birlikte anlatılıyor. Program katılımcıları, bir dijital fikrin oluşması ve yaratılması sürecini hem dijital ajans gözüyle hem de marka gözüyle başından sonuna kadar öğreniyor. Program sonunda dijital dünya terminolojisine hakim, son trendlerden haberdar, bir fikrin stratejisini oluşturmayı ve değerlendirmeyi bilen, tüm dijital araçları kullanarak çok yönlü online projeler üretebilen, online ve offline entegre projeler yaratabilecek, kendi içinde tutarlı projeler oluşturabilen katılımcılar yaratmak temel amacımız.”

 İBS Türkiye Hakkında;

İstanbul Business School, yenidünya profesyonellerini günümüz iş dünyasına uyumlu yetiştirmek amacıyla iş dünyası eğitimleri veren yeni nesil bir eğitim şirketidir. 2010 yıllında kapılarını açan İstanbul Business School,  İş dünyasında uzmanlık kazanmış iş tecrübesi sahibi eğitimci kadrosu ile katılımcılarına zengin bir temel ve farklı alanlarda Mikro MBA yapma fırsatı sunmaktadır.

Eğitimlerle ilgili bilgi almak için: 444 5 427

www.ibsturkiye.com


Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen