Sosyal Medya Uygulamalar

Sosyal Medya Kullanımını Farklılaştıracak 5 Uygulama

Sosyal medya paylaşımlarının standart oluşu kimi zaman farklılık isteği uyandırıyor. Paylaşımlara renk katarak, takipçilere görsel ziyafet sunmak ve  sıradan olanı başkalaştırmak kimin hoşuna gitmez ki? Facebook, Instagram, Tumblr ve Twitter sosyal medya hesaplarını sıradan paylaşımlardan arındırmak isteyenlere özel sosyal medya kullanımını farklılaştıracak 5 uygulamayı listeledik.

Sosyal Medya Kullanımının Muhteşem Uygulamaları

1. Flipagram

Flipagram uygulaması, anlatmaya değer bulduğunuz hikayelerinizi müzik eşliğinde video’ya çevirmenizi sağlıyor. Uygulama sayesinde, renkli ve eğlenceli videoları takipçilerinizle paylaşarak daha kaliteli etkileşim sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı; IOS, Android ve Windows Phone mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2. Diana Photo

Diana Photo uygulaması, istediğiniz iki fotoğraf karesini sadece 3 saniye kadar kısa bir sürede birleştirerek farklı görünümde eşleştirme yapmanıza olanak sağlıyor. Uygulama sayesinde, sıradan fotoğraf karelerini birleştirmek yerine daha etkileyici kareler yaratabilirsiniz. Efekt etkisiyle harikalar yaratmaya hazır olun.

Uygulamayı;  IOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3. PicPlayPost

PicPlayPost uygulaması, video kolaj yapımın trendi haline gelen farklı videoları tek bir video da birleştirmeye yardımcı oluyor. Video kaydı yapmayı seven kullanıcıları, yapım aşamasından itibaren eğlendiriyor. Sosyal medyada eğlenceli paylaşım yapmayı sevenler için muhteşem bir uygulama.

Uygulamayı; IOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

4. Facetune

Facetune uygulaması, kendinizce kusurlu bulduğunuz fotoğraf kareleri üzerinde küçük değişimler yapmanıza olanak sağlıyor. Uygulama sayesinde, sosyal medyada paylaşmak istediğiniz ”ama” diyerek vazgeçtiğiniz kareleri düzeltmeniz artık çok kolay. Fotoğraflar üzerinde beğenmediğiniz noktalar üzerinde değişim yaparak paylaşıma hazır hale getirebilirsiniz.

Uygulamayı; IOS ve Android mağazalarından ücretli olarak indirebilirsiniz.

5. Grungetastic

Grungetastic uygulaması, eski ve aşınmış fotoğraf severleri mest edecek türden. Uygulama, fotoğrafların sıcak ve ağır bir görünüm kazanmasına olanak sağlıyor.  Uygulama sayesinde fotoğraf karelerine; sürtme, kazıma, ripping, parçalama, vurgulama, müessif, popping, patlayan lekeler, dağılma, parlaklık, glaring, sigara gibi vahşi esintiler ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı; IOS ve Android mağazalarından ücretli olarak indirebilirsiniz.

Görsel Kaynağı: Depositphotos

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author