Sosyal Medya

Sosyal Medya Karikatürleri [Karikatürosyal]

Sosyalsosyal.com olarak sosyal medya içerikli karikatürleri hazırlamaya başladığımızı sizlere duyurmuştuk. Sosyalsosyal.com olarak hazırlanacak olan sosyal medya karikatürlerimize vereceğimiz isim için yaptığımız kitap ödüllü yarışmanın galibi olan “Karikatürosyal” olmuştu. Bugün sizlerle sosyal medya karikatürlerimizi paylaşıyoruz.

Sosyalsosyal.com olarak sosyal medya içerikli karikatürleri hazırlamaya başladığımızı sizlere duyurmuştuk. Sosyalsosyal.com olarak hazırlanacak olan sosyal medya karikatürlerimize vereceğimiz isim için yaptığımız kitap ödüllü yarışmanın galibi olan Karikatürosyalolmuştu. Bugün sizlerle Sosyalsosyal.com ekibinin bir üyesi Zafer Taşkıran tarafından hazırlanan  sosyal medya karikatürlerimizi paylaşıyoruz.

Hazırladığımız karikatürleri bloglarınızda, web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Karikatürün büyük halini görmek için üzerine tıklamanız yeterli.

Hazırladığımız karikatürlerle ilgili önerilerinizi veya karikatür fikirlerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen