Sosyal Medya

Sosyal Ağlardaki Paylaşımlarınızı Kazanca Dönüştürün!

Sosyal paylaşım ağlarının hayatımızdaki yeri her geçen gün artarken, “Tutkunu Paylaş” sloganı ile davete açılan adMingle kullanıcılara paylaşımlarından para kazanma fırsatı veriyor. Markalar için çok yeni bir reklam mecrası haline gelen sosyal ağlarda adMingle gerçek kullanıcılar ile reklam yapmayı mümkün kılıyor.

Sosyal paylaşım ağlarında her gün kütüphaneler dolusu yazı, albümler dolusu fotoğraf, bir ömür boyu tüketilemeyecek müzik, video ve en önemlisi hayatımıza giren her şey hakkında bir çok bilgi paylaşılıyor. Genellikle kullanıcılar düzenli olarak ilgilendikleri konular hakkında bilgiler paylaşıp içerik üretiyorlar. Bugüne kadar karşılığında ise aldıklari tek şey takipçilerinin takdiri oluyordu.

Yepyeni bir reklam platformu ve kişisel bir reklam ağı olan adMingle sayesinde, sosyal ağlarda üretilen içerikler artık kazanca dönüşüyor. Bunun için tek yapmak gereken, üyelik talebi için davet toplamaya başlayanadMingle.com’a üye olmak. Üstelik adMingle, davetini Twitter üzerinden isteyen ve hazırlanan tweeti paylaşan herkese adMingle’in ilk kampanyasına katılma ve hesaplarına 5 TL ekleme fırsatı sunuyor. Önümüzdeki günlerde markaların kampanyalarına yer verecek olan adMingle, bu kampanyaları kullanıcıların sosyal ağlardaki profillerinde yayınlayarak takipçileri tarafından görülmesini sağlarken, adMingle kullanıcılarının bu basit işlemden para kazanmana imkan verecek. Üstelik adMingle sayesinde kullanıcılar takipçilerine güncel içerikler sunma fırsatını yakalarken, reklamverenler de sosyal ağlarda kendileri ile ilgili içerikleri arttırmaya başlayacak.

adMingle hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için aşağıdaki tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.