Sosyal Medya

iPhone Solo Test Uygulamaları

Solo Testi hatırladınız mı? Hani şu piyonları birbirinin üzerinden atlatarak tahtada en az sayıda piyon bırakmaya çalıştığımız zeka oyunu. Oyun sonunda kalan piyon sayısına göre zeka düzeyimiz ortaya çıkıyordu.

Solo Testi hatırladınız mı? Hani şu piyonları birbirinin üzerinden atlatarak tahtada en az sayıda piyon bırakmaya çalıştığımız zeka oyunu. Oyun sonunda kalan piyon sayısına göre zeka düzeyimiz ortaya çıkıyordu. 1-bilgin 2-zeki 3-kurnaz 4-başarılı 5-normal 6-tecrübesiz 7-aptal 8-gerizekalı 9-beyinsiz Küçükken elimizden düşmeyen Solo Testin, Iphone uygulamalarından haberiniz varmıydı ? Soloriginal ; App Store'da 0,99 usd a indirebileceğiniz en başarılı Solo Test uygulaması. Game Center üyeliği olan oyunla arkadaşlarınızla yarışmanızda mümkün. Uygulamaya ulaşmak için tıklayın Pegs IQ Test uygulaması, 1 seneyi aşkın App Store da olmasına rağmen görselliği ile göz dolduramadığından olsa gerek ilgi görememiş Solo Test uygulamalarından. Uygulamaya ulaşmak için tıklayın Gezegen Bilişim tarafından ücretsiz olarak Solo Test adıyla App Store a sunulan uygulama ise sanırım '80 lerin çocuklarının en beğeneceği cinsten. Uygulamaya ulaşmak için tıklayın

Yazar Hakkında

Anıl Dinler

iPhone yokken ne yaptığını hatırlamayanlardan… Webtohumu.com çatısında biriktirir yaptıklarını. Fikir kazanı hep kaynar, web’den kazanır, web’de harcar.