Snapchat Sosyal Medya

Snapchat Hikayenizle Tribeca Film Festivaline Katılabilirsiniz

Tribeca Film Festivali yapımcıları 2016 gösterimine hazırlanırken Snapchat ile işbirliği yapacağını duyurdu. Snapchat kullanıcılarının Tribeca Film Festivaline katılması için yapması gereken tek şey kısa hikayeler oluşturmak. Sizde Snapchat hikayenizle Tribeca Film Festivaline katılabilirsiniz.

Snapchat Film Festivali

tribeca-film-festivali-2016

Tribeca Snapchat Short programı, Snapchat kullanıcılarını kısa filmlerini sunmaları için davet ediyor. Programın ilk örneği ABD genelinde uygulanarak en iyi Snapchat hikayelerinin spotlaşmasıyla oluşacak.

Tribeca Film Festivalinde perdeye yansıyacak olan Snapchat projesi, dinamik olan genç film yapımcılarını harekete geçirecek. Snapchat kullanıcılarının kendi hikayelerini en fazla 200 saniye sürecek  şekilde ”story” (hikaye)  ekleyecekleri, komik bir kısa film çekmesi gerekiyor. Uygulamaya yüklenen videoların kaydedilerek festival sitesinden yarışmaya başvurmaları gerekiyor. İlk 10′ a girmeyi başaran yarışmacılar, Tribeca Film Festivali 2016 Nisan gösteriminde yer alabilecek. Kazanan kısa filmlerin gösterimi SnapchatDiscover” (Keşfet) bölümünden izlenebilecek.

Snapchat, komik kısa film projesiyle ABD’den sonrasında hızla dünyada çapında faaliyet gösterebileceğine işaret ediyor. Snapchat, yeni işbirliği fikirleriyle  her an kapınızı çalabilir, hazırlıklı olmakta fayda var bizden söylemesi 🙂

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author