Snapchat Sosyal Medya

Snapchat, Face Swap’a Bir Özellik Daha Geliyor!

Yüz değiştirme özelliği ile ikinci kez çıkış yakalayan Snapchat, yeni güncellemesi ile artık kayıtlı fotoğrafları da yüz değiştirme yapabileceğiz. Bir süredir popüler olan fotoğraf paylaşım uygulaması, Face Swap değiştirme özelliğinden sonra adeta şaha kalkmıştı. Milyonlarca insanın denediği ve ilgi çene bu özellikle günümüzün fotoğraf trendi haline gelen Face Swap için Snapchat bir nevi öncü konumunda oldu.

snapchat-face-swapa-bir-ozellik-daha-geliyor2

Yoğun şekilde tercih edilen yüz değiştirme özelliği artık daha da geliştirildi. Son gelen güncelleme ile artık kayıtlı fotoğraflarla da yüz değiştirme yapabiliyorsunuz. Bir nevi Face Swap Live‘da bulunan özelliği Snapchat’e de getirerek şu andaki fotoğrafta yüz değiştirme akımını perçinleyen Snapchar, söz konusu özelliği kısa süre içinde Android tarafında da getirmesi bekleniyor.

Tekrar oynatma noktasında ücret isteyen Snapchat ailesi bu güncelleme sonrasında ise artık ikinci kere tekrar oynatmayı da ücretsiz hale getirdi. Yani size snap atan kişilerin fotoğraf ve videolarını bir kere daha tekrar görebilme şansınız bulunuyor.

 

 

Yazar Hakkında