Teknoloji

Sıcak Havalar Bilgisayarınızı Esir Almasın

Yaz Sıcaklarına biz bile dayanamazken sürekli çalışan bilgisayarınız nasıl dayansın? Bu sıcak havalarda bilgisayarınızın aşırı ısınması ve oyun performansının düşmesi kaçınılmaz.

Yaz tatilinde zamanını oyun oynayarak geçiren veya kaçırdıkları, oynayamadı oyunları yazın oynamak isteyen kullanıcılar için Art sistem tarafından Türkiye’de geliştirilen    oyuncu bilgisayarı ile kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmektedir.

Gigabyte P35W V2 oyunculara yönelik olarak SUPRA COOL teknolojisi ile üretilen sadece 20.9mm kalınlığında 2.16Kg ağırlığınca oldukça ince ve hafif bir ürün olarak karşımızda. Güçlü sistemi ile yaz sıcaklarında bile yüksek performans gösteren P35W V2 ile yüksek grafikteki oyunları bile rahatlıkla oynayabileceksiniz.SONY DSC

Supra-Cool çift soğutma sistemi ile kullanıcı isterse Fan Tweak özelliği ile isterseniz bilgisayarınız soğutma seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. P35W V2, 6 GB’lık GDDR5 RAM’li NVIDIA GeForce GTX 870M ekran kartı ile size en yüksek performansı vermeye hazır. FXAA teknolojisi ile grafikleri daha net size gösterebilmektedir. 4. Nesil İ7 işlemci ile donanımı yüksek ölçüde desteklenen P35W V2 size her yerde yüksek oyun performansı sunacak.

Oyuncuların istekleri doğrultusunda oldukça ince bir tasarıma sahip olarak üretilen P35W V2’nin ekran büyüklüğü 15.6 inç ve 170 derecelik Full HD görme açısı da sunmaktadır. Oyun sesleri oyuna zevk katan başka bir araç tabiki P35W V2’de bu nedenle Dolby  Digital Plus  Home Theater hoparlör kullanılarak tüm detaylar düşünüldüğü gösteriliyor.

Günümüzde oyunların boyutları oldukça büyük seviyelre oluştu bu nedenle atlanmaması gerekn bir konuda depolama ve yazma hızı bu nedenle cihazda iki 512GB mSATA SSD bulunuyor ve iki büyük 1.5TB sabit disk destekleyebilmektedir. Aynı anda 2 SSD ve 2 mSata disk kullanarak saniyede 1gb veri yazma hızına ulaşabilmektedir.

Gece oyun oynamayı sevenler için ise aydınlatmalı klavye unutulmamış.

SONY DSC

Yazar Hakkında

Ömer Bulut

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya Danışmanı sosyalsosyal.com & sosyalmedyahaber.com Editörü