Uygulamalar

Sevimli Dostlarımız Hayvanlar için Sosyal Medya| Moofio

Moofio, sevimli dostlarımız hayvanlar için sosyal medya platformu ihtiyacından dolayı ortaya çıkmıştır. ”Şimdi İnsanlar Düşünsün, Artık Hayvanların Da Bir Sosyal Ağı Var!” sloganı ile Moofio, Türkiye’nin en eğlenceli sosyal ağı olarak, hayvan dostlarımız ve sahiplerine hizmet etmek için açılmıştır.  

Moofio, ülkemizdeki evcil hayvanlar için geniş ölçekli mobil sosyal ağı olarak, hayvan sahibi ve hayvansever herkesi ortak paydada buluşturmayı hedefleyen bir uygulamadır. Uygulama hayvanların korunmaya muhtaçlığının sesi olmaya aday diyebiliriz.

Hayvanların sosyal medyası Moofio uygulamasının özellikleri nelerdir?

Uygulama kullanıcıları, evcil hayvanları ile ilgili yardımlaşma sağlayabileceği kişiler ile tanışma fırsatını elde edebilir. Uygulama içerisinde; sahiplendirme,çift bulma, kayıp hayvan ilanı, misafir ev bulma gibi. hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını giderebileceği birçok konuda destek almasını sağlayacak özellikler yer alır.

 

Moofio, sosyal sorumluluğu eğlenceli hale getiren bir mobil uygulama diyebiliriz. Uygulama, eğlenmek ve sosyalleşmek için bir araç olmasının ötesinde amacı nedeniyle bir hayli işlevsel. Evcil hayvan sahibi ve hayvanseverlerin ortak sorunlarına yanıt bulabilmesi açısından oldukça faydalı görünüyor. 🙂

Uygulamayı IOS mağazalarından indirerek; sevimli dostlarınızın yardımına +1 destek sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author