Pazarlama

Aşkınızı Tarihe Yazdırın [Advertorial]

14subat2012.com sevgililer gününe özel hazırlanmış bir web sitesi. Web sitesi 14 Şubat’a özel alternatif bir hediye hazırlıyor. 14 Şubat 2012 web sitesi sayesinde bugüne özel aşkınızı tarihe yazdırabilirsiniz.

Sistem şu şekilde çalışıyor;

1-) 14 Şubat 2012 web sitesinde yer alan e-ticaret sitelerinden herhangi birisinden, site kuralları çerçevesinde 10 TL ye “Aşkınızı Tarihe Yazdırın” ürünümüzden satın alın.

2-) Satın alma işlemini tamamladığınız siteye, talep ettikleri formatta www.14subat2012.com ‘da size özel hazırlanacak sayfada yayınlamak istediklerinizi bildirin. 5 sene yayında kalacak olan 14subat2012.com sayfalarında aşkınızı sonsuz kılmak sadece 10 TL.

3-) 1 gün içinde istediğiniz şekilde hazırlanmış sayfanızı kontrol edin.

4-) Size özel hazırlanacak sayfanın linki sadece sizinle paylaşılır, başka herhangi birisinin görmesi mümkün olmaz.

Size özel hazırlanacak 14 şubat sayfalarının örnek görüntüsü aşağıdaki gibidir.

A4 form ile sınırlandırılmış sayfanızda dilediğiniz yazıyı yazabilir, 2 yatay fotoğraf ve başlık kullanabilirsiniz. Kullanacağınız başlık ayrıca sayfanızın linkini oluşturacaktır. Örnek çalışmanın linki http://14subat2012.com/kubra-taha/şeklindedir. Size özel hazırlanacak sayfanın linki sadece sizinle paylaşılır, başka herhangi birisinin görmesi mümkün olmaz.

14 Şubat 2012 web sitesi tarafından sunulan diğer hizmetleri incelemek için tıklayın.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.