Sosyal Medya

Send Pulse’u Seçmek için 10 Neden [Infografik]

Ücretsiz e-posta pazarlama aracı olan Send Pulse sahip olduğu pazarlama otomasyonu otomasyon 360 ile dijital pazarlama süreçlerinizi iyi bir şekilde yönetmenizi sağlıyor. Sizler için Send Pulse’u tercih etmeniz gereken 10 maddeyi araştırdık;
 
1- 600.000 Dünya Müşterisi: Send Pulse sadece Türkiye’de değil dünyada faaliyet gösteren bir bir marka. Bu sebepten dolayı dünya çapında da 1 milyona yakın müşteriye sahip.
2- 5.000+ Türkiye Müşterisi: ürkiye pazarına yeni giriş yapan Send Pulse kısa sürede 5.000+ müşteri edindi.
3- Türkçe Destek: SMTP, Web Push ve toplu e-posta alanlarında Türkçe destek alabileceğiniz Send Pulse Türkiye ofisine bir telefonla ulaşabilmek mümkün.
4- Ücretsiz Kullanım: Toplu mail gönderen şirketler için güzel bir özelliğe sahip olan Send Pulse ile ahylık 7.500 e-postayı ücretsiz gönderebilirsiniz.
5- Ücretsiz Başlangıç: Ücretsiz olarak birçok hizmeti deneyebilirsiniz.
6- Detaylı Raporlama: Detaylı raporlama ile mobilite, coğrafi istatistikler, tıklama oranları v.b. birçok alanda istatistiksel veri alabilirsiniz.
7- Ücretsiz Webpush Desteği: Webpush hizmetini ücretsiz olarak sağlayan SendPulse ile websitenizi ziyaret eden kullanıcılara özel push notification mesajları gönderebilirsiniz.
8- Ücretsiz Abonelik Formu: Müşterileriniz veya web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik data toplamanızı sağlayan abonelik formu Send Pulse’da ücretsiz ve kolay yönetilebilir durumda.
8- SMTP Sunucu: SendPulse Türkiye’de bir çok kamu kurumuna SMTP hizmeti veriyor. Sizde bu hizmeti alabilir ve kurum için çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.
10- Sürekle & Bırak Editör: Toplu e-posta tasarlarken hangi alana ne getireceğiniz ve bu alanlarda ne mesajı vereceğiniz ciddi manada soru işareti doğurabiliyor. Bu noktada Send Pulse kolay yönetilebilir sürekle bırak editörüyle ciddi bir kolaylık sağlıyor ve zaman maliyetinizi azaltıyor.

 
 

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen