Sektörel Haberler Teknoloji

Samsung Gear 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Akıllı saat pazarının en istikrarlı üreticisi Samsung, Gear adını verdiği seride yeni bir aşamaya geçme planları yapıyor. Samsung, Eylül 2013’te ilk Gear akıllı saatini satışa çıkarmıştı ve 2014’ün Nisan, Haziran ve Kasım aylarında çıkardığı Gear 2, Samsung Gear Live ve Samsung Gear S modelleriyle arayışını sürdürmüştü.

samsung-gear-3un-cikis-tarihi-belli-oldu

Şirketin son akıllı saat modeli olan Samsun Gear S2, 6 ay önce çıktı ve Samsung‘un nihayet tasarım olarak doğru yolu bulduğunu gösterdi. Saatlerinde tercihini Tizen işletim sisteminden yana kullanan Samsung‘un, Android Wear’lı Samsung Gear Live faciasını unutamayız.

Yine şirket kaynaklarından sızan bilgilere göre bu yılın eylül ayında ‘Gera S3’ adını taşıyan akıllı saatin tanıtımı yapılacak ve aynı zamanda çok sayıda ülkede etkin bir pazarlama faaliyetiyle satışa sunulacak. Bu modelin lüks versiyonu da 2017 Mart ayında düzenlenecek Baseworld 2017’de tanıtılması bekleniyor.. Bu sene 2-7 Eylül tarihlerinde düzenlenecek IFA Berlin fuarına paralel olarak gerçekleştirilecek ‘Unpacked‘ etkinliğinde kutudan muhtemelen Gear S3 çıkacak.

Yazar Hakkında