Periscope Twitter

Periscope Producer ile Canlı Yayınlar Daha Kaliteli Olacak

En büyük rakibini dize getirip canlı yayın uygulamaları arasında liderliğe yükselen Periscope, Twitter’ın iş ortakları için yeni özelliklere kavuşuyor. Periscope Producer ile artık yüksek kaliteli canlı yayın yapmak, harici kamera kullanmak ve etkileşim arttırıcı bir takım araçları kullanmak artık daha kolay.

Periscope’in CEO’su Kayvon Beykpour ürünle ilgili olarak; “Herkesin Periscope üzerinde anlık videolar yaratmasına ve paylaşmasına olanak tanımak vizyonumuzun hep bir parçası oldu ve bu durum herkesin yeni içerikler izlemesini sağlıyor” dedi. “Periscope içeriklerin seyirci kitlesiyle birlikte izlenmesini sağlar. Şimdi de kullanıcılar günlük programları, büyük ve küçük ölçekli etkinlikleri ve bildikleri ve sevdikleri markaların oluşturdukları etkili içeriğe sahip canlı videoları izleyebilecekler. Yüksek kaliteli, canlı videolar şimdi bir Tweet ile her yerde paylaşılabilecek.” dedi.

Periscope Producer’ı, Twitter’ın marka iş ortakları, basın kuruluşları ve canlı video üreticileri kullanabilecek. Periscope Producer için Twitter iş ortakları marka temsilcilerinden erişim hakkı talep edebilir ya da t.co/periscopeproducer üzerinden başvurarak daha fazla bilgi edinebilirler.

Yazar Hakkında