Etkinlik

Online Yaşam Konferansı İş’te Online Başlıyor!

Dünyada normaller değişiyor, ticaret internet üzerinden şekilleniyor. İş’te Online İstanbul 2012, online yaşam stillerinden ticareti internet üzerine taşımaya kadar bir çok konunun konuşulacağı konferans 12 Mayıs 2012 tarihinde Doğuş Üniversitesi Gözaçan Kültür Merkezi Acıbadem’de gerçekleşecek.

Teknolojik gelişmeler sonucu günlük yaşamımızın her alanında kullanmakta olduğumuz yeniliklerin işimize olan etkilerinin ve işimizi internete taşımamızın öneminin konuşulacağı, firmaların ve bireylerin “Online Yaşam” stillerinin masaya yatırılacağı bir toplantı olarak planlanıyor.

Konferans Bilginet Bilişim Teknolojileri ve DK Gazetecilik A.Ş. Tarafından organize edilmekte olup E-Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD) tarafından da desteklenmektedir. Sosyal medya partnerliğini Dekatlon Buzz’ın yaptığı İş’te Online İstanbul 2012’nin organizasyon kontenjanı 1200 kişiyle sınırlı olup, katılım ücretsizdir.

Organizasyon detayları için; http://www.hemenal.com/isteonline ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.