E-Ticaret Girişimcilik

Online Matbaa Hizmeti | Bidolubaskı

Bidolubaskı, teknolojik ilerlemelerin hızla ivme kazandığı bugünlerde matbaa sektörüne karşın yeni bir girişim başlattı. Matbaa sektörünün geleneksel anlayışını bir kenara bırakarak, online hizmete merhaba dedi.  Bidolubaskı, E- ticaret sektörüne ”yeni nesil online matbaasloganıyla yeni bir soluk getirecek.

Tüm matbaa baskı ürünleri Bidolubaskı.com’da!

Bidolubaskı’nın Sunduğu Online Matbaa Hizmetinin Avantajları Neler?

Bidolubaskı'dan_Online_Matbaa_Hizmeti_Başladı

1.Zamandan Tasarruf

Bidolubaskı, matbaa arama derdinizi ortadan kaldırarak; zaman kaybı yaşanmasını engelliyor. Online matbaa hizmeti, kolay erişebilirlik imkanıyla istenilen her yerden sipariş vermenize olanak sağlıyor. Üstelik ücretsiz kargo ile hizmet kapınıza kadar geliyor. Bidolubaskı, matbaaya giderek sipariş verme devrini sona erdiriyor.

2.Ürün Çeşitliliği ve Uygun Fiyat Avantajı

Ürün ihtiyacınızı karşılayabilecek 40’tan fazla ürün ve uygun fiyat hizmeti verilir. Bidolubaskı, ürün kategorisinde: Karvizitten el ilanına; etiket baskısından katoloğa; kurumsal ürünlerden antetli kağıtlara varan çok çeşitli matbaa ürünlerini görebilirsiniz.

3.Ücretsiz Tasarım Kontrolü ve Canlı Destek

Bidolubaskı‘da sipariş vermek oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey baskıya uygun formatta ki tasarım dosyanızı web sitesine yüklemek. Daha sonrasında tasarımınızın kontrolü için bekleyen Bidolubaskı tasarım ekibiyle onay sürecini tamamlamakTasarımı onaylanan sipariş doğrudan üreteme gönderilerek, teslimatı için gün saymaya başlar. Sipariş sürecinde herhangi bir sorun yaşamamanız için site üzerinden canlı destek ekibiyle her konuda destek alabilirsiniz.

Bidolubaskı'dan_Online_Matbaa_Hizmeti_Başladı

Bidolubaskı.com, matbaa baskı hizmetinin online avantajlarını kullanıcı beğenisine sunuyor. Sizde Bidolubaskı online matbaa hizmetini kullanarak, ihtiyacınız olan hizmetin geleneksel süreçlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Örneğin, kartvizit ihtiyaçlarınızı, farklı model ve fiyatlarla bulabilirsiniz. Kartvizitin yanı sıra el ilanı ve broşür fiyatları cebinize uygun haliyle Bidolubaskı.com‘da sizleri bekliyor.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author