Etkinlik Sosyal Medya

Okan Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Başlıyor

Sosyal medyayı ne kadar etkili kullanabiliyorsunuz? Biliyoruz. Sosyal medyanın iş hayatınızda şirketinize neler kazandıracağının, kişisel kariyerinize nasıl etki edeceğinin henüz çok farkında değilsiniz. Veya farkındasınız fakat kendinizi nasıl geliştireceğinizden emin değilsiniz.
Şirketinizi ve kişisel imajınızı sosyal medyada daha güçlü bir konuma getirmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Sosyal medyanın çok geniş kullanım alanları hakkında eğitim almak, bu da mı varmış dediğiniz birçok uygulama, araç ve platform hakkında bilgi sahibi olmak ve onları nasıl daha etkili kullanabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Hazırlanan bu program her gün farklı konular ve her biri kendi alanında uzman farklı eğitmenlerle ihtiyacınız olan bilgileri size kazandırmış olacak. Bu sertifika programı ile birlikte geleceğimizi şekillendirecek olan sosyal medya da kendi stratejinizi oluşturacak ve amatör bir kullanıcıdan bir üst seviye kullanıcıya geçiş yapmış olacaksınız. Bildiğinizi zannettiklerinizi yeniden öğrenecek, bilmediğiniz birçok yeniliği de profesyonellerden dinleyeceksiniz. Bu eğitimin sonunda şirketiniz sosyal medyaya daha entegre olurken, siz de bilinçli ve bilgili bir kullanıcı olarak sosyal medyanın size sunduğu fırsatlardan daha fazla yararlanıyor olacaksınız. Katılımcıların hem Okan Üniversitesi hem de Uluslararası Sosyal Medya Derneği sertifikası almaya hak kazanacakları bu eğitim sosyal medya uzmanı olarak kariyer yapmak isteyenler içinde de ayrıca bir fırsat niteliğinde. Programın Eğitmenleri:
Adnan Bayrak / Okan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi – Pazarlama Müdürü Ali Rıza Babaoğlan / Linkedin Türkiye Bölge Yöneticisi – Danışman Burhanettin Mirzooğlu / Sosyal Medya Danışmanı Fatih Uylaş / İstanbul Adliyesi Bilişim Suçları ve Sosyal Medya Danışmanı Fırat Coşkun / Manajans/Jwt Sosyal Medya Grup Başkanı Halil Çalışkan – Yenilikçi Düşünme ve Fikir Üretme Teknikleri Uzmanı, Eğitmen Haluk Yalınkaya / Social Bakers Türkiye, Orta Doğu, Afrika Bölge Müdürü Hamza Şamlıoğlu / Sosyal İşler Sosyal Medya Ajansı – Operasyon Yöneticisi, Blogger Hasan Murat Ersoy / Milkmar İnteraktif Reklam Ajansı – Ajans Yöneticisi Mustafa Kemal Ertürk / Eğitmen, Sosyal Medya Danışmanı – Program Direktörü Said Ercan / Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı Salih Çaktı / Uluslararası Sosyal Medya Derneği Genel Sekreteri Özgür Fidan / Alafortanfoni İnteraktif Reklam Ajansı – Proje Yöneticisi Özgür Özmen / Web ve Seo-Sem Uzmanı, Eğitmen Tansel Akgül – Teknoloji Girişimcisi, İnovatif tasarımcı, Karikatürist Yeşim Kıyamçiçek Gülşen / Proline Bilişim Sistemleri – Mea Minds Ürün Yöneticisi
Katılımcı Sayısı: 25 Eğitim Süresi: 48 Saat Eğitim Tarihi: 24 – 26 – 31 Ekim / 02 – 07 – 09 – 14 – 16 – 21 – 23 – 28 Kasım 2013 Eğitim Gün ve Saatler: Perşembe (19:00 – 21:50) Cumartesi (10:00 – 17:00) Eğitim Yeri: Okan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Mecidiyeköy Kampüsü Avni Dilligil Sk. N0:18 Mecidiyeköy-İstanbul Kayıt ve Katılım Bilgileri için İletişim: Esen ÇALIK- Eğitim Geliştirme ve Pazarlama Uzman Tel: 0212 212 65 26 – Dahili 119 E-posta: esen.calik@okan.edu.tr Ödeme Bilgileri: 1.250 TL + (% 8 KDV) İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Finans Bank kredi kartlarına taksit yapılmaktadır. (Peşin Ödemeler VAKIFBANK KADIKÖY İSTANBUL Şubesi – IBAN No: TR 760001500158007299043128 T.C. OKAN ÜNİVERSİTESİ hesabı ŞUBE KODU:012 hesabına yatırılacaktır. Dekont 0212 266 22 79 numaralı faksa Esen Çalık, adına fakslanacaktır.)

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.