Sektörel Haberler Teknoloji

Natro ve Alanadlari.com’un Domain Satışında İşbirliği

Bünyesinde barındırdığı 350.000+’e yakın aktif alan adı ile, alan adı sektöründe yenilikçi çözümler üreten Natro Web Hosting, Akıllı Alan Adı Sorgulama Sistemi’ni müşterilerinin hizmetine sundu. Yeni Akıllı Alan adı Sorgulama Sistemi’nde, ikinci el domain satışı da yapacak olan Natro, sektöründe başarılı çalışmalara imza atan ,Türkiye’nin ilk ve tek girişimi Alanadlari.com ile işbirliği yapıyor.

Natro.com domain sayfası üzerinde arama yapan Natro müşterileri, yeni Akıllı Alan adı Sorgulama Sistemi sayesinde, web projelerine en uygun alan adını kaydetme imkânına sahip olacak. Web projeleriniz için en ideal alan adı başkası tarafından alınmış olduğunda, size bu alan adını kaydetmenize olanak sağlayan ya da bu alan adı yerine kaydedebileceğiniz en iyi alternatifi sizlere uzantı ve anahtar kelime bazında sunan sistem, backorder için de imkan sağlıyor.

unnamed

İkinci el domain piyasası ve alanadlari.com

İkinci el alan adı satışını alanadlari.com üzerinden gerçekleştirecek olan Natro , alanadlari.com üzerindeki satılık alan adlarının satışına aracılık edecek. Natro üzerinden alan adı araması yapan müşteriler , alanadlari.com üzerindeki satılık alan adlarını “Teklif ver” ve “ Hemen Al” seçeneği ile kaydetme fırsatı yakalayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Natro.com Dijital Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Burkay Yapağcıoğlu:  “Alanadları Türkiye’de domain sektörüne büyük katkılar sağlayan ve sektöre dinamizm katan başarılı bir girişim, Natro Hosting ile birlikte ortaya konulan bu işbirliği domain sektörünün gelişimi açısından da oldukça önemli.” şeklinde konuştu. Sizde en web projenize uygun , en iyi alan adını kaydetmek için natro.com üzerinden sorgulama yapabilirsiniz

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen