Sosyal Medya

Mynet Sinema

Mynet Sinema, Mynet Medya Hizmetler A.Ş’in sunduğu; vizyondaki filmler, seansları ve gösterimde olduğu salonlar hakkında detaylı bilgi edinebildiğiniz bir sinema uygulamasıdır.

Mynet Sinema, Mynet Medya Hizmetler A.Ş‘in sunduğu; vizyondaki filmler, seansları ve gösterimde olduğu salonlar hakkında detaylı bilgi edinebildiğiniz bir sinema uygulamasıdır. Mynet Sinema, sinema’ya dair güncel haberleri takip edebilmenize de olanak sağlıyor. Uygulama gps üzerinden bulunduğunuz konuma en yakın sinemaları listeliyor ve size, söz konusu sinemadaki gösterimde olan filimler yanı sıra, iletişim bilgilerini de sunuyor.

Mynet Sinema kullanıcısına, vizyondaki filimlerin fragmanlarını izleyebilme seçeneği yanında, film içi fotoğrafları görüntüleyebilme olanağı da sağlıyor. Uygulamanın “Gelecek Filimler” bölümünde, vizyona girmesi beklenen filimlere dair bilgilendiriliyorsunuz. “Sine Haber” bölümü altında ise, Sinema dünyasına dair gündemde yer alan konu ve tartışmalara erişmeniz mümkün.

Uygulama size, seçtiğiniz filim tanıtımlarını dilediğiniz platformda paylaşma imkanı yanında, filime dair http://sinema.mynet.com‘da yapılmış yorumlara erişim imkanı da sunuyor. Mynet Sinema, şu ana dek Anrdoid Market’ten bini aşkın kez download edilmiş ve kullanıcılarından oldukça iyi puanlar almış durumda. Mynet Sinema Android Market adresi için tıklayın. iPhone kullanıcıları uygulamayı buradan indirebilir.

Yazar Hakkında

Hüseyin Akdoğan

90'ların ortasında programlamaya merak sardı. GWBasic, QuicBasic, Visual Basic ile biraz oyalandı, sonra yolu Java ile kesişti! Arada hala çok sevdiği PHP ile de teması oldu. Günceli ve gündemi takip eder, siyasi pozisyon almak ve fikri planda tartışmaktan kaçınmaz! Bunların yanında sıkı da bir Fenerbahçe'lidir. Twitter: @hakdogan