Facebook Sosyal Medya Twitter

Mısır’da Yaşananları Canlı Olarak Takip Edebileceğiniz Hesaplar

Sosyal medya kanallarının gelişmesi ve genişlemesiyle birlikte vatandaş gazeteciliği kullanımıda artmaya başladı. Geleneksel medyanın geride kaldığı bu günlerde vatandaş gazeteciliği aktif olarak kullanılıyor. Son günlerde Mısır'da yaşanan akılalmaz katliam ağırlıklı olarak sosyal medya kanalları üzerinden takip ediliyor. Sosyalsosyal.com olarak sosyal medya üzerinden Mısır'da yaşanan gelişmeleri ve Rabia Meydanı'nı takip edebileceğiniz Facebook ve Twitter hesaplarını listeledik.
Twitter Hesapları:
Ahmet Yusuf - Mısırlı Araştırmacı   Mehmet Kemel Firik -Anadolu Ajansı Kahire muhabiri Turan Kışlakçı - Anadolu Ajansı Arapça Gehad El-Haddad - İhvan Sözcüsü Müslüman Kardeşler - Resmi Hesap (İngilizce)
Facebook Sayfaları:
Rassd News Network - RNN Türkiye  Rassd News Network - RNN World (İngilizce) Sizlerde Mısır'daki gelişmeleri aktaran hesapları sağ taraftaki yorum kutusuna yazabilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.