Sosyal Medya

Minik Gamzeler 23 Nisan Şöleni

Bu sene 5.yılına giren Minik Gamzeler her yıl düzenlediği 23 Nisan Şöleni’ni bu yıl İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsünde gerçekleştirecek.

Özellikle, Sosyal Medya aracılığıyla organize oluşlarıyla dikkat çeken Minik Gamzeler 5 yılda binlerce yardıma muhtaç çocuğun yanağında gamze olmakla mutlu olan topluluk. Ramazan ve Kurban Bayramlarında ihtiyaç sahibi aileleri belirleyip bayramlık yardımı yapan topluluk Çocuk Bayramlarında da çocuklarla bir araya gelip özel bir şölen düzenliyorlar.

Bu yıl İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsünde 21 Nisan Cumartesi günü 500’e yakın çocukla bir araya gelecekler. Etkinlik sebebiyle sosyalsosyal ekibine de bir davetiye gönderen Minik Gamzeler’in bu etkinliğine 7-14 yaş arası tüm çocuklar ve aileleri, kendileriyle tanışmak isteyen hayırseverler de davetli.

Program Akışı:

13.00 – 15.30 Tiyatro, Müzik Grubu Gösterisi, Miniklerimizle Eğlenceli Oyunlar
15.30 – 16.30 Kokteyl
16.30 – 17.30 Minik Gamzeler Gönüllüleri Buluşması ve Lansman program

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan Minik Gamzeler hakkında detaylı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz. Böyle bir etkinliği sosyalsosyal’den duyurmamak olmazdı.

Yazar Hakkında

Haydar Özkömürcü

Sosyal Medya Geeki. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce biliyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte.